Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De Bruggelingen hadden het plan om een toptransfer af te ronden. Dat lukte niet en mogelijk ook niet in de komende transferperiode, want er is een nieuwe ontwikkeling in een cruciaal transferdossier.
LEES OOK: Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in
Benfica wil Schjelderup houdenClub Brugge deed er in januari alles aan om Andreas Schjelderup aan te trekken. De Noorse winger zag het wel zitten om naar Brugge af te zakken, maar Benfica weigerde het bod van ruim 10 miljoen euro. Club Brugge hoopte in de zomer toe te slaan, maar ook dat plan valt mogelijk in duigen.
Schjelderup scoorde immers op het slechtst mogelijke moment twee keer tegen Real Madrid. Daardoor was Benfica niet langer bereid om hem te laten gaan. Blauw-Zwart baalde.
Basisspeler onder Mourinho
Het Portugese Record weet dat Benfica plots weer helemaal in hem gelooft. Ze bieden hem zelfs een contractverlenging aan. Schjelderup ligt nog tot medio 2028 vast in Lissabon. De Noor is sinds die twee goals tegen Real Madrid ook een vaste waarde geworden in het team van José Mourinho.
Afgelopen weekend scoorde hij nog tijdens de 1-2-zege tegen Gil Vicente. Pech voor Club Brugge, dus. Daar lijken ze de piste te gaan mogen verlaten. Club Brugge zal in de zomer Christos Tzolis verliezen en had sowieso nog extra versterking nodig op de flanken. Ze zullen dus andere paden gaan moeten bewandelen.
Claudio Reulens