Mario Been staat onder zware druk bij KRC Genk. De recente 3 op 27 is ook in Nederland niet onopgemerkt voorbij gegaan. In het voetbalpraatprogramma
Voetbal International vreest men voor de positie van Been.
"Als de supporters zich beginnen te moeien, dan loopt het verhaal stilaan af. De druk op het bestuur wordt zo ontzettend groot. Sponsors en supportersverenigingen die zich gaan moeien... Dan is het einde nabij, want de trainer is de eerste die vliegt", aldus Johan Derksen.
Voormalig Lokeren-speler René Van der Gijp ziet een groot pijnpunt: een gebrek aan kwaliteit. "Ik hoorde van Johan Boskamp dat ze wachten tot Benji De Ceulaer en Thomas Buffel terug fit zijn. Tsjah, als dat de spelers zijn die het moeten gaan doen... Dan heb je gewoon te weinig kwaliteit."
LEES OOK:
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'