Trainer Steve Kean kent de nodige degradatiezorgen met Blackburn Rovers. Door de nederlaag van zaterdag bij Stoke City (3-1) zijn die zorgen alleen maar grote geworden. Toch was de oefenmeester niet ontevreden met het veldspel.
"Nee, ik vond niet dat we slecht speelden. Ik denk dat we altijd kansen krijgen en zeker in de tweede helft gaven we de wedstrijd weg aan Stoke", zei Kean tegen
Sky Sports na de wedstrijd. "Ik vond dat we goed speelden in balbezit. De doelpunten gaven we weg. Als iemand de zestien in komt en schiet via de onderkant van de lat neem je je petje af, maar ik vond de derde goal slecht van ons."
"Maar we hielden het en we zullen doorgaan met het creëren van kansen en hopelijk kunnen we een keer de nul houden, omdat we soms nogal open liggen voor een counter. Maar we hadden ook zomaar drie of vier keer kunnen scoren." Mauro Formica kreeg namens Blackburn een grote kans op de gelijkmaker, maar scoorde niet.
Dat was een sleutelmoment vond Kean. "Dat klopt. Ik vond dat dat de kans was, maar ik heb de beelden terug gezien en dat was niet de enige kans, we hadden er nog drie of vier. Dat is het type team dat we zijn, we krijgen altijd kansen. We zijn teleurgesteld dat we ze niet afmaakten."