Standard Luik heeft in eigen huis weten te winnen van KV Mechelen.
Les Rouches wonnen op het eigen Sclessin met 3-2 van de nummer elf, waar het zelf op een vijfde plaats stond vooraf.
Standard ging meteen wervelend van start. Mechelen had moeite het tempo bij te houden en had de nodige overtredingen nodig. Na een klein kwartier leidde dit tot de 1-0. Meme Tchite nam de bal aan op de borst en ramde hem prima binnen. In het vervolg was Mechelen vooral gevaarlijk vanuit de tweede lijn, terwijl Standard de wedstrijd probeerde te controleren. De 1-0 bij rust was een matig beeld van het overwicht van Standard.
Na de rust ging Standard niet vol gas van start. De thuisploeg leek al te spelen met de Europa League-wedstrijd van komende week tegen Hannover 96 in het hoofd. Gohi Bi Cyriac bracht zijn ploeg wat verlichting door de 2-0 binnen te tikken. Echter kwam Mechelen terug in de wedstrijd door een treffer van Seth De Witte. Luis Seijas leek vervolgens het duel daadwerkelijk dood te maken.
Echter kwam Mechelen nogmaals terug in het duel. Sérgio Oliveira maakte de 3-2 uit een snoeiharde vrije trap, waar Sinan Bolat alleen naar kon kijken. Diezelfde Bolat hield zijn ploeg in de slotfase nog op de been na een schot van Oliveira.
Scoreverloop:
1-0 (12') Meme Tchité
2-0 (61') Gohi Bi Cyriac
2-1 (63') Seth De Witte
3-1 (74') Luis Seijas
3-2 (78') Sérgio Oliveira