Volgens
Daily Star is het niet ondenkbaar dat Eden Hazard volgend seizoen opnieuw op de Franse velden te zien is. De Engelse krant meldt namelijk dat PSG komende zomer een bod gaat doen op de Rode Duivel.
De voorzitter van de steenrijke Franse club, Nasser Al-Khelaifi, staat bekend als grote Hazard-fan en zou de Belg van Chelsea dan ook graag naar de Franse hoofdstad halen. Ook trainer Laurent Blanc gaf al aan dat hij een creatieve middenvelder toe wil voegen aan zijn selectie.
Hoe hoog het bod van PSG ook is, toch lijkt het niet waarschijnlijk dat de Londenaren de kleine flankaanvaller laten vertrekken. Trainer José Mourinho wil hem zelfs een nieuw, verbeterd contract geven om zo aanvallen van andere clubs af te weren. Hoeveel PSG exact wil bieden, is niet bekend.
LEES OOK:
‘Barça stapt naar UEFA: Spaanse rel escaleert’