AS Roma wil graag Urby Emanuelson (foto, links) binnenhalen. Laatstgenoemde verdedigt nu nog de kleuren van AC Milan, dat hem afgelopen winter bij Ajax vandaan haalde voor 2,5 miljoen euro.
De trainer van de club uit de Italiaanse hoofdstad, Luis Enrique, vindt dat hij krap zit aan linkerflankspelers. Emanuelson kan op meerdere posities uit de voeten. Zo speelde hij in het verleden linksachter, maar ook linksmidden en in zijn laatste seizoen bij Ajax was hij een vaste kracht op linksvoor. Ook als aanvallende middenvelder kan hij spelen.
Indien
Urbanuelson naar Rome verkast, komt hij daar oud-collega Maarten Stekelenburg tegen. De doelman verruilde afgelopen zomer Ajax voor de club die haar wedstrijden in het Stadio Olimpico afwerkt. Emanuelson speelde tot op heden zeventien duels voor de regerend Italiaans landskampioen.