Mircea Rednic blijft snoeien in zijn spelersbestand. Nadat Pau Cendros en César Arzo naar de uitgang werden geleid, lijkt dit nu ook voor David Hubert, Rodgers Kola, Frank Boeckx en Carles Diogo werkelijkheid te worden. Dat weet
Het Laatste Nieuws.
Het viertal kreeg van de Roemeen te horen dat ze niet mee mogen op winterstage naar het Spaanse Olivia. Daar zal Gent van 3 tot 10 januari de terugronde voorbereiden. Het viertal was de afgelopen weken geen vaste waarde meer.
Hubert, Diogo en Boeckx waren onder de vorige trainer, Victor Fernandez, nog een belangrijke schakel. Rednic lijkt het niet te zien zitten in deze vier spelers. Hubert en Diogo spelen nog geen jaar voor de club. Of het viertal ook weg moet, is nog niet bekend.
LEES OOK:
Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?