Zulte Waregem kon tegen RSC Anderlecht geen vuist maken en ging in het Lotto Park met 3-0 onderuit. Essevee was nochtans goed aan het seizoen begonnen, maar leek een schim van zichzelf tegen Paars-Wit.
Vlak voor rust kwam Zulte op achterstand en na rust zorgde een dubbelslag van Martin Winkler voor de 3-0 eindstand. Coach Michael Beale sprak met Sporza en stak zijn frustratie niet onder stoelen of banken.
LEES OOK: Keepersoorlog bij Zulte Waregem dringt zich plots op
Onder standaardenNa afloop sloeg Beale op tafel. "We waren de tweede beste voor de hele wedstrijd. Het is de eerste keer dat dat zo is dit seizoen. Ik ben teleurgesteld in heel wat aspecten. Wanneer wij onze kansen kregen, liepen we dom buitenspel of verkwanselden we ze. Het eerste doelpunt frustreert mij het meest. Deze wedstrijd was onder onze standaarden."
De oefenmeester liet zich ook uit over de doelmannenkwestie. Louis Bostyn viel geblesseerd uit en Brent Gabriel kwam het veld in. "Louis Bostyn was geweldig dit seizoen, hij verdiende het dus echt om tijdens de rust het veld op te gaan om nog te proberen, maar het ging echt niet, dus mocht Brent opnieuw zijn debuut maken."
Haasje over
Zulte Waregem zag door de nederlaag Anderlecht naar plaats 5 springen in de Jupiler Pro League. Essevee staat op een zesde plek met elf punten uit zeven wedstrijden. Voor Zulte was het wel een reality-check na een sterk begin dit seizoen.
Stephan Calander