Voor AA Gent begint het seizoen in de Jupiler Pro League pas op zondag, wanneer het bezoek krijgt van KV Mechelen in de Planet Group Arena. De Buffalo's moesten donderdag immers nog aan de bak in de Conference League, waarin ze een goede uitgangspositie wisten te veroveren.
LEES OOK: ‘Jackpot KAA Gent: Europese topclub klopt aan’
AA Gent kan Goore verliezenZe gingen immers met 0-1 winnen op het veld van IFK Göteborg, waarmee ze een grote hand reiken richting kwalificatie voor de play-offs. Het was Hyllarion Goore die zich in Zweden tot matchwinnaar kroonde door kort voor rust het enige doelpunt van de wedstrijd aan te tekenen.
Wie weet was het voor de 20-jarige aanvaller meteen ook zijn laatste doelpunt voor Gent. Hij zou immers nog een transfer kunnen maken deze zomer, want een grote club heeft zich gemeld. L'Equipe weet dat Olympique Marseille al gepolst heeft voor Goore.
Marseille meldt zich
De Franse traditieclub is nog op zoek naar offensieve versterking, want het zag deze zomer heel wat aanvallende krachten vertrekken. Mason Greenwood en Pierre-Emerick Aubameyang werden verkocht, terwijl Hamed Junior Traoré verhuurd werd. De uitleenbeurten van Timothy Weah en Ethan Nwaneri kregen dan weer geen vervolg.
Ook Amine Gouiri zou nog kunnen vertrekken en dus wordt het stilaan dringend voor Marseille om vers bloed voor de aanval te vinden. Goore is daarom niet de enige piste die ze verkennen, want ook de Egyptische WK-revelatie Haissem Hassan (Oviedo) zou nog op hun lijstje staan.
Jannick Lanckriet