Voor Kevin De Bruyne zit de vakantieperiode er alweer op. Deze week hervat de Rode Duivel de trainingen bij zijn club SSC Napoli. En volgens de laatste berichten is hij ook van plan om te blijven bij de Italiaanse topploeg.
Afgelopen weekend was het groot feest in de havenstad. De trots van de stad, inmiddels viervoudig landskampioen, vierde namelijk zijn 100ste verjaardag. Voor de gelegenheid tekenden heel wat (oud-)spelers en andere clublegenden present. Maar ook voor De Bruyne ging de aplausmeter duidelijk omhoog.
Marek Hamsik elogia Kevin De Bruyne 👏
— DAZN Italia (@DAZN_IT) August 1, 2026
Il belga ci prova con il napoletano alla festa dei cento anni del Napoli 😁#Napoli #DAZN pic.twitter.com/BZRNtdyZ1D
Dat de spelmaker, die drie dagen eerder terugkeerde van vakantie om de festiviteiten mee te maken, aanwezig was op de viering is best opmerkelijk. Zijn eerste seizoen bij Napoli was niet bepaald een succes te noemen. Vlak voor het WK was hij zelfs kritisch voor ex-coach Antonio Conte en de club in het algemeen.
LEES OOK: 'Grote De Bruyne-schok: spraakmakende transfer op tafel'
Geen transfer naar MLSHierdoor werden de nodige twijfels geplaatst achter zijn toekomst in Napels. Zeker omdat hij er één van de absolute grootverdieners is en hij, grotendeels vanwege het nodige blessureleed, dat hoge salaris onvoldoende had kunnen rechtvaardigen. Bovendien toonden andere ploegen interesse in de Rode Duivel.
Afgelopen weekend nog werd KDB nadrukkelijk gelinkt aan een overstap naar de Noord-Amerikaanse MLS. Meer bepaald het Inter Miami FC van Lionel Messi drukt naar verluidt door. Maar die geruchten werden inmiddels weerlegd door transferexpert Fabrizio Romano: tussen Miami en De Bruyne speelt niets.
Nieuw project met Allegri
Romano's Belgische collega Sacha Tavolieri gaat zelfs nog een stap verder. Volgens hem is het zelfs een uitgemaakte zaak dat De Bruyne bij Napoli blijft. Die beslissing zou hij inmiddels in samenspraak met zijn gezin hebben genomen. Ook de samenwerking met nieuwe coach Massimiliano Allegri ziet hij wel zitten. Opnieuw dus iets om naar uit te kijken in de komende maanden.
🚨❌ Inter Miami are not negotiating for Kevin De Bruyne despite reports, same for Juan Fernando Quintero. pic.twitter.com/z9JbiFEizq
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 3, 2026
🔵🇧🇪 Kevin De Bruyne's expected to stay in SSC Napoli this season. Family decision. He will be part of Massimiliano Allegri project. #mercato #diablesrouges pic.twitter.com/CsU70msb0j
— Sacha Tavolieri (@sachatavolieri) August 3, 2026
Kobe K