Charleroi hoopt dit seizoen op wat stabiliteit na een bewogen jaar, met onder meer twee trainerswissel. Na sterke play-offs mocht assistent Mario Kohnen alvast aanblijven als hoofdcoach, maar de spelerskern ondergaat in de komende weken mogelijk wel nog enkele wijzigingen.
Er zouden immers nog enkele sterkhouders kunnen vertrekken op Mambourg. Aanvoerder Aiham Ousou zag vorige week bijvoorbeeld nog een transfer naar Ludogorets in het water vallen. Nu lijkt ook de strijd om Yassine Titraoui stilaan los te barsten.
LEES OOK: 'Charleroi ziet miljoenentransfer nog in het water vallen'
Charleroi krijgt bod op TitraouiDe 23-jarige middenvelder groeide vorig seizoen helemaal uit tot de patron van de Zebra's en deed in geen tijd het vertrek van zijn landgenoot Adem Zorgane helemaal vergeten. Zijn sterke prestaties leverden hem ook een plaatsje op in de Algerijnse WK-selectie, al kwam Titraoui tijdens het toernooi uiteindelijk niet van de bank.
Desondanks is er wel nog de nodige interesse voor de smaakmaker, die de voorbije maanden vooral aan Engelse clubs gelinkt werd. Volgens Sudpresse komt het eerste bod dat Charleroi binnengekregen heeft echter uit een andere hoek. Het is namelijk Olympiakos dat zich gemeld zou hebben.
7 miljoen euro geweigerd
De Griekse topclub zou 7 miljoen euro veil hebben voor de komst van Titraoui, maar die aanbieding werd door Charleroi resoluut van tafel geveegd. De Carolo's houden immers voet bij stuk en mikken op een hoger bedrag. Ze hopen rond de 10 miljoen te kunnen vangen.
Voorlopig blijft Titraoui dus nog op Mambourg, maar in de komende maand zal er ongetwijfeld nog meer interesse op gang komen. Als het tot een transfer komt, zal hij al de tweede sterkhouder op het middenveld zijn die Charleroi verliest. Eerder deze zomer trok Etienne Camara immers al naar Panathinaikos.
Jannick Lanckriet