De kogel was al langer door de kerk, maar nu de laatste details zijn uitgeklaard is de miljoenendeal ook officieel beklonken. Antwerp begint aan een nieuw tijdperk met niet langer Paul Gheysens, maar wel Wouter Vandenhaute als hoofdaandeelhouder. Het nieuwe bewind wil er nu geen gras over laten groeien om meteen zijn stempel te drukken.
Volgens zowel Gazet van Antwerpen als Het Laatste Nieuws volgde er na maandenlange onderhandelingen vrijdag witte rook op de Bosuil, waar de overname nu volledig rond is. Het consortium rond Vandenhaute, waar onder meer Toby Alderweireld deel van uitmaakt, heeft de overeenkomst met Gheysens over de verkoop van zijn aandelen gefinaliseerd en op die manier dus ook de laatste horde genomen.
LEES OOK: Grote troef overname Antwerp: toptransfers op komst?
Vandenhaute viert intrede"Nu is er geen weg meer terug: exit Gheysens, enter Vandenhaute", zijn na een marathonzitting van een vijftal uur ondertussen alle handtekeningen echt gezet. En kan de nieuwe eigenaar, die het voorzitterschap wel toevertrouwt aan Jacques Vandermeiren, eindelijk uit de startblokken te schieten. Vermits er nog heel wat werk aan de winkel is, is het alvast niet zijn bedoeling om bij de pakken te blijven zitten.
Tenslotte sleepte een akkoord langer aan dan aanvankelijk verhoopt, waardoor de tijd stilaan dringt voor het stamnummer één. Een tweetal weken voor de start van het seizoen moet er zelfs nog een nieuwe coach worden gezocht, terwijl ook de kern nog een kwaliteitsinjectie kan gebruiken. "Nu er eindelijk duidelijkheid is over de toekomst van de club, wordt het zaak om snel te schakelen", merkt HLN op.
Groen licht voor Overmars
"Vandenhaute wil in zijn eerste seizoen als hoofdaandeelhouder geen mal figuur slaan", verwacht de krant alleszins nog vuurwerk in Deurne-Noord, waar CEO Sven Jaecques en sportief directeur Marc Overmars dus weten wat er hen te doen staat. Zowel in de zoektocht naar een nieuwe T1 als de jacht op vers bloed in de kleedkamer lijkt de Great Old wel een tandje bij te willen steken nu alles op papier staat.
Arne Decraene