Volgens trainer Arsène Wenger van Arsenal kan Engeland wel eens de verrassing worden op het EK in 2012. De Fransman ziet in Spanje, Duitsland en Nederland de favorieten, maar in Engeland een outsider.
'Je zou zeggen dat het straks op het EK tussen Spanje, Duitsland en Nederland gaat, maar kort daarachter zitten Engeland en Frankrijk. Dat zijn interessante outsiders", denkt Wenger. 'Laten we eerst de loting maar afwachten en kijken welk land er in vorm is tegen de tijd dat het toernooi begint."
Volgens Wenger maakt de media de druk te groot op het Engelse nationale elftal. "Het probleem van Engeland is dat de druk van de media altijd zó ontzettend hoog is dat de ploeg eronder gebukt gaat. Laten we duidelijk zijn, Engeland is zeker geen favoriet, maar kan een leuke surprise worden straks."