Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij Feyenoord. De TD van de Nederlandse topclub kwam meteen onder vuur te staan na het ontslag van Robin van Persie, maar kwam nu met groot nieuws.
Eerder werd Giovanni Van Bronckhorst al voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer van Feyenoord en Rigaux kwam nu ook met een eerste topaankoop op de proppen. Belgische middenvelder Charles Vanhoutte komt over van OGC Nice.
LEES OOK: Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord
Rode DuivelVanhoutte speelde in het verleden bij Cercle Brugge en Union SG en maakte de overstap naar Nice. In Frankrijk kwam de middenvelder tot 26 competitiewedstrijden, maar nu gaat hij alweer een nieuwe uitdaging aan. De Rode Duivel gaat aan de slag bij Feyenoord.
Vanhoutte heeft vooralsnog één cap bij de Belgische nationale ploeg en hoopt in Nederland weer in de kijker te komen bij bondscoach Rudi Garcia. Met een marktwaarde van 7 miljoen euro lijkt Feyenoord met een transferbedrag van 6 miljoen euro een goede zaak te doen.
Fans zijn blij
Op sociale media wordt Vanhoutte alvast enthousiast onthaald. Ook Rigaux sprak eerder al lovende woorden over de Belg. "Het is een balansbewaker, iemand met veel spelinzicht en ook aan de bal een comfortabele voetballer. Hij heeft heel veel om hier straks te kunnen spelen."
🇧🇪 Charles Vanhoutte. Welcome to Rotterdam! 🇳🇬 pic.twitter.com/igCmEaIV3y
— Feyenoord Rotterdam (@Feyenoord) June 19, 2026
Stephan Calander