Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan Freiburg, maar het zal lang niet de laatste keer zijn. De grootste transfer van de zomer moet er nog komen met de verkoop van Nathan De Cat.
Het is stilaan uitgesloten dat het bijna 18-jarige goudhaantje zijn nog één jaar lopende contract nog zal verlengen. De vraag is dus alleen nog welke transfersom Anderlecht zal kunnen vangen en waar de toekomst van de middenvelder dan wel zal liggen.
LEES OOK: ‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’
Paris FC meldt zich voor De CatOver dat laatste moet nog beslist worden, want De Cat heeft keuze te over. Er dient zich bijvoorbeeld nog een zeer opmerkelijke extra optie aan. Het Laatste Nieuws weet dat het Paris FC menens is om hem binnen te halen.
De nummer elf uit de Ligue 1 is hyperambitieus. De club is in handen van de steenrijke familie Arnault en heeft ook Red Bull als minderheidsaandeelhouder, waardoor Jürgen Klopp mee de sportieve lijnen bij de club uitzet.
De Cat kreeg al rondleiding
Geld is er genoeg en dus kan Paris FC wel de door Anderlecht gevraagde transfersom op tafel leggen. De vraag is alleen of ze De Cat zelf ook zullen kunnen overtuigen. De speler was met zijn makelaar deze week wel al in Parijs voor een rondleiding.
De Cat wil bij zijn nieuwe club vooral spelen, maar sportief lijken er toch interessantere opties op tafel te liggen. Vanuit de Bundesliga is er bijvoorbeeld interesse van Dortmund, RB Leipzig en Stuttgart, die allemaal volgend seizoen Champions League spelen.
Jannick Lanckriet