'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

118 stemmen
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger Pro League en ontsnapte enkel aan degradatie doordat RWDM geen proflicentie kreeg. Tegelijk schopten de Brugse jonkies het wel tot de finale van de Youth League.

LEES OOK: 'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club kan Bisiwu toch nog verliezen

Daarin bleek Real Madrid na strafschoppen net iets te sterk, maar het zorgt er wel voor dat heel Europa nu de talenten van Blauw-Zwart kent. En dat zal er niet minder op worden. Tian Nai Koren debuteerde vorige week op 16-jarige leeftijd bij de Sloveense nationale ploeg en Gianluca Okon werd met Italië Europees kampioen bij de U17, bijvoorbeeld.

Het meest gegeerde Club-talent blijkt echter Jesse Bisiwu te zijn. De 18-jarige flankaanvaller staat al lang te boek als een grote belofte en had zich vorige winter ook al getoond op het WK U17. Daardoor trok de voorbije maanden zelfs FC Barcelona aan zijn mouw.

Fiorentina meldt zich ook

De Spaanse grootmacht lijkt afgehaakt te zijn omdat Club een transfersom van minstens 2 miljoen euro eiste. Maar dat betekent niet dat Bisiwu sowieso in Brugge zal blijven. Nu blijkt nog een buitenlandse club zich gemeld te hebben.

Volgens La Nazione aast ook Fiorentina op de komst van het toptalent. Sportief directeur Fabio Paratici zou zeer gecharmeerd zijn van Bisiwu en dus zou de Italiaanse interesse concreet zijn. Het wordt afwachten of zij wel aan de vraagprijs van Club zullen willen voldoen.

Moet Club Bisiwu volgend seizoen een kans geven in de A-kern?

Meest recent

'Club Brugge vindt nieuwe goudhaan in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

25
25
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

29
29
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

17
17
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

118
118
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

338
338
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

161
161
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

78
78
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

67
67
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

79
79
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

224
224
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

237
237
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

290
290
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

276
276
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

221
221
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

178
178
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

76
76
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

651
651
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

136
136
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

414
414
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

503
503
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

1118
1118
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

158
158
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

906
906
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

248
248

Meer sportnieuws