Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een bizarre persconferentie nieuwe voorzittersverkiezingen en ook die worden stilaan een farce. De rivaal van Perez heeft een relletje ontketend.
LEES OOK: 'Perez pakt uit: eerste 4 zomeraanwinsten Real zijn bekend'
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aanEnrique Riquelme, een 37-jarige zakenman met een bedrijf in hernieuwbare energie, wil Perez het vuur aan de schenen leggen in de voorzittersverkiezingen. Hij kondigde woensdagavond op de Spaanse televisie een groots transferplan aan.
Riquelme verklaarde immers dat als hij de verkiezingen wint, hij niemand minder dan Erling Haaland zal binnenhalen. Hij haalde zelfs een shirtje van Real boven, waarop de naam van Haaland al met het rugnummer 9 bedrukt stond.
🆕 Riquelme asegura que HAALAND será jugador del REAL MADRID si gana las elecciones.
— El Chiringuito TV (@elchiringuitotv) June 3, 2026
💸 Se compromete a pagar la cuota anual de todos los socios si incumple sus promesas.
vía @El_Hormiguero pic.twitter.com/a0KFyCJFDB
Man City reageert woedend
Het fragment doet nu heel wat stof opwaaien. Binnen de clan-Haaland ontkennen ze dat ze een akkoord hebben over een transfer naar Real. "Dat is allemaal heel entertainend, maar het is niet de waarheid", klinkt het bij vader Alf-Inge en makelaar Rafaela Pimienta.
Manchester City steigert dan weer over het nieuws. In een statement haalt de club hard uit. "De verhalen die uit Spanje komen over de toekomst van Erling Haaland zijn vals", klinkt het. "Er is geen enkele kans dat deze transfer er zal komen en er is ook geen clausule om ze mogelijk te maken. We overwegen ook gerechtelijke stappen voor het gebruik van de beeltenis van onze speler voor dit doeleinde."
🚨⚠️ OFFICIAL: Manchester City statement.
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 4, 2026
“The stories which have emerged from Spain regarding the future of Erling Haaland are FALSE”.
“There is NO chance of this happening and there is no contractual clause to enable it”.
“We are considering LEGAL ACTION for the use of our… pic.twitter.com/vAmX2Swwe2
Jannick Lanckriet