Voor FCV Dender kwam na twee seizoenen een einde aan het avontuur in de Jupiler Pro League. Ze sloten het seizoen af als rode lantaarn en gingen vervolgens ook in de barrages onderuit tegen Lommel. Dat heeft gevolgen bij de Kadavers.
Die zullen het volgend seizoen in 1B immers doen met een volledig nieuwe technische staf. Ze kondigden woensdag het vertrek van heel wat stafleden aan.
LEES OOK: Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan
Ferrera en assistent moeten vertrekkenZoals verwacht wordt er afscheid genomen van Yannick Ferrera. De hoofdtrainer was pas in februari neergestreken bij Dender, maar zijn contract zou enkel verlengd worden als hij het behoud kon afdwingen. Dat lukte uiteindelijk dus niet.
Naast Ferrera moet ook zijn assistent Pierre-Baptiste Baherlé vertrekken. "Gezien we er dit seizoen niet in geslaagd zijn om de vooropgestelde doelstelling, het behoud in 1A, te realiseren, komt de samenwerking met beide trainers automatisch tot een einde", aldus de club.
Verlinden op pensioen
Daarnaast neemt Dender ook nog afscheid van Dany Verlinden. De gewezen doelman van Club Brugge was sinds 2023 aan de slag als keeperstrainer bij de club. Op zijn 62ste besloot hij op pensioen te gaan.
"FC Dender wil Dany uitdrukkelijk bedanken voor zijn jarenlange inzet, ervaring en passie voor het voetbal. We wensen hem samen met zijn gezin en trouwe viervoeters alle geluk en gezondheid toe voor de toekomst", klinkt het bij de club.
Jannick Lanckriet