'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

616 stemmen
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op Dani van den Heuvel tussen de palen. Ondanks zijn meer dan degelijke prestaties heeft de derde doelman naar verluidt evenwel geen toekomst meer in Jan Breydel. Een opvallende keuze van het bestuur, die echter geen toeval blijkt.

Nadat hij eerder dit seizoen al met verve depanneerde toen zowel Simon Mignolet als Nordin Jackers in de lappenmand lagen, moest Van den Heuvel ook zondag in Anderlecht plots opdraven. De 22-jarige Nederlander maakte opnieuw een behoorlijke indruk, maar toch zou Blauw-Zwart niet van plan zijn om zijn aflopend contract straks nog te verlengen.

LEES OOK: 'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

Van den Heuvel out ...

Vermits het al op zoek is naar iemand om Mignolet zijn schoenen te vullen, en Jackers na diens afscheid dus evenmin zal opschuiven in de pikorde, zou Van den Heuvel dan ook gewoon de derde optie blijven in Brugge. Na zijn knappe prestaties bij Club NXT is die status volgens Het Nieuwsblad voortaan evenwel voorzien voor Argus Vanden Driessche.

Vooral in de Youth League maakte het 19-jarig product van eigen kweek indruk. "Hij wordt door verschillende mensen van blauw-zwart als een groot talent beschouwd. Wellicht schuift hij volgend seizoen aan als derde keeper", wil Club hem zeker niet blokkeren. Op de langere termijn moet Vanden Driessche er dan ook de nieuwe nummer één worden.

Vanden Driessche in

Om zich niet aan dezelfde steen te stoten als destijds met Senne Lammens, die bij gebrek aan perspectieven eieren voor zijn geld koos en zich die keuze sindsdien niet hoefde te beklagen, is het dus evenmin de bedoeling om hem nog lang te laten wachten. Ook in de zoektocht naar een opvolger voor Mignolet wordt er rekening gehouden met die factor.

Zelfs een scenario waarin een jongere keeper de concurrentie moet aangaan met Jackers én Vanden Driessche, die tot medio 2029 vastligt, valt daarom niet uit te sluiten. Al kan Club in dat geval natuurlijk ook Van den Heuvel simpelweg aan boord houden. Een iets meer ervaren sluitstuk blijft voorlopig dan ook toch nog steeds de prioriteit in Westkapelle.

Club moet nu al de kaart van Vanden Driessche trekken

Meest recent

Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

6
6
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

29
29
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

168
168
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

42
42
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

86
86
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

198
198
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

61
61
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

667
667
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

367
367
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

25
25
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

181
181
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

700
700
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

134
134
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

383
383
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

714
714
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

522
522
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

336
336
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

537
537
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

146
146
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

162
162
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

104
104
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

108
108
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

205
205
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

341
341

Meer sportnieuws