Club Brugge in nesten: comeback Mignolet uitgesteld?

320 stemmen
Club Brugge in nesten: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers uitvallen. Gelukkig voor Ivan Leko lijkt Simon Mignolet net op tijd hersteld van zijn hamstringblessure. Al is het toch nog maar de vraag of hij straks zijn comeback viert.

Een week nadat hij zijn pensioen had aangekondigd zag Mignolet zijn afscheidstournee in het water vallen. Uitgerekend vlak voor het bezoek aan zijn voormalige werkgever STVV, aanstaande zaterdag de tegenstander van dienst. Om de cirkel rond te maken, lijkt de tijp dus rijp voor de 38-jarige doelman om zijn plaats tussen de palen weer te claimen. Alhoewel.

LEES OOK: ‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Twijfel rond Mignolet

Eerder deze week geraakte bekend dat Mignolet de trainingen heeft hervat, maar tegen Anderlecht maakte hij nog geen deel uit van de wedstrijdkern. Net zoals in het geval van Jackers, voor wie de wedstrijd tegen de Kanaries kort dag lijkt na zijn hersenschudding, staat er voorlopig dan ook nog altijd een vraagteken achter de naam van de ex-Gouden Schoen.

Terwijl het definitieve verdict voor zijn back-up nog af te wachten valt, komt de match ook voor Mignolet mogelijk nog te vroeg. "Het is nog niet zeker of hij al fit is", aldus Het Nieuwsblad, dat de kans alvast klein acht dat de 35-voudig Rode Duivel zelf bereid is om een risico te nemen. Zeker nu zijn lichaam hem de voorbije maanden reeds geregeld in de steek liet.

Club racet tegen klok

"Het zijn de laatste weken van zijn actieve carrière en zijn lichaam heeft de afgelopen seizoenen al afgezien. Club kan misschien al kampioen spelen op de voorlaatste speeldag. In dat geval zal de allerlaatste match van het seizoen, thuis tegen Gent, volledig in het teken staan van zijn afscheid. En dat wil Mignolet wellicht voor geen geld van de wereld missen."

"De kans lijkt dus groot dat Van den Heuvel voor de tweede keer dit seizoen zal moeten depanneren", besluit de krant. Ook volgens Het Laatste Nieuws blijft het vooralsnog koffiedik kijken of de derde doelman al dan niet zal moeten opdraven. Voor zowel Jackers als Mignolet, op wie Leko niet meteen lijkt te rekenen, wordt het alleszins een race tegen de klok.

Wie zal onder de lat staan tegen STVV?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

29
29
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

45
45
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

25
25
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

29
29
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

29
29
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

96
96
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

102
102
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

388
388
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

73
73
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

144
144
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

299
299
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

885
885
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

488
488
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

902
902
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

156
156
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

429
429
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

814
814
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

561
561
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

351
351
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

578
578
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

156
156

Meer sportnieuws