John van den Brom staat (nog) niet ter discussie bij RSC
Anderlecht. Spelers en bestuur geloven nog in de Nederlander. Volgens
Het Laatste Nieuws moet de ex-trainer van Vitesse wel de titel pakken. Anders dreigt een ontslag. Dan komt er opnieuw een Belg aan het roer.
De krant deelt mee dat Philippe Collin dan dolgraag Francky Dury wil. De trainer van Zulte Waregem staat al jaren in het notitieboekje van Collin. Peter Maes wordt geroemd vanwege zijn prestaties bij Lokeren, maar is geen kandidaat. Hein Van Haezebrouck zou wel een optie zijn.
Assistent-trainer Besnik Hasi, die veel lof krijgt in Anderlecht, werd niet genoemd. Anderlecht zou wel een risico pakken met Dury of Van Haezebrouck. Beiden gingen al aan de slag bij respectievelijk AA Gent en KRC Genk en slaagden daar niet. Zij keerden terug naar 'hun' clubs, Zulte Waregem en KV Kortrijk. Daar presteren beiden wel enorm sterk. Van den Brom heeft een verleden bij Ajax en was gewend aan werken in een omgeving waar veel druk heerst.
LEES OOK:
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet