Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De Koninklijke dreigt zo voor het tweede seizoen op een rij achter te blijven zonder prijs en dat zal voorzitter Florentino Perez niet zomaar laten passeren.
De verwachting is dat er in de zomer weleens veel zou kunnen gaan veranderen in het Bernabeu. Ongetwijfeld zal er met de bezem door de selectie gegaan worden, maar daar zal het niet bij blijven. Het lijkt bijvoorbeeld vrijwel zeker dat Real op zoek gaat naar een nieuwe trainer.
Alvaro Arbeloa nam nochtans pas in januari over na het ontslag van Xabi Alonso, maar ook hij kon het tij niet keren. Bij zijn debuut werd hij meteen uitgeschakeld in de beker door Numancia, laagvlieger in de tweede klasse, en in LaLiga groeide de achterstand op aartsrivaal FC Barcelona ook tot negen punten.
LEES OOK: 'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'
Real gaat voor nieuwe trainerNu ook de Champions League geschrapt mag worden, lijkt de positie van Arbeloa helemaal onhoudbaar geworden. The Athletic onthult alvast twee onverwachte grote namen die in beeld zouden kunnen zijn als opvolger.
Daarbij niet Jürgen Klopp, want de Duitser is nog steeds gelukkig in zijn rol bij Red Bull. Perez zou graag Zinedine Zidane zien terugkeren, maar die lijkt dan weer zijn zinnen gezet hebben op de job van Frans bondscoach na het WK.
Deschamps of Pochettino als opties?
Daar moet Zidane de opvolger worden van Didier Deschamps, die na maar liefst veertien jaar afzwaait. De man die Les Bleus in 2018 naar de wereldtitel loodste zou echter wél een optie zijn volgens bronnen in het voetbalmilieu.
Daarnaast wordt ook Mauricio Pochettino genoemd als een optie. De huidige bondscoach van de Verenigde Staten zou hoog ingeschat worden door Perez en is bovendien einde contract na het WK. Hij verkondigde tijdens de vorige interlandperiode nog niets gehoord te hebben van Real, maar dat kan natuurlijk nog altijd veranderen.
Jannick Lanckriet