'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

door
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof wild en lijken nu al onhoudbaar te worden. De zoektocht naar mogelijke vervangers is ongetwijfeld al ingezet door Dévy Rigaux en co.

Eén van de sterkhouders die Club zal moeten zien te vervangen, is Joel Ordoñez. In de vorige mercato's wees Club al aanbiedingen tot wel 40 miljoen euro af voor de Ecuadoraan, maar die wil komende zomer eindelijk een stap hogerop gaan zetten.

LEES OOK: 'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Fernandez genoemd bij Club

Jorne Spileers en Vince Osuji zijn de andere centrale verdedigers in de kern, maar het is maar de vraag of Club voldoende in hen gelooft om meteen de plaats van Ordoñez in te nemen. Daarom zal het ongetwijfeld nog speuren naar een extra verdediger.

De voorbije weken maakten sommige bronnen melding van Brugse interesse voor Emmanuel Fernandez. De 24-jarige is dit seizoen een revelatie bij Rangers, dat hem vorige zomer voor net geen 3 miljoen euro wegplukte bij de Engelse derdeklasser Peterborough, en versierde deze maand een eerste selectie voor Nigeria.

Eisen van Rangers compleet onhaalbaar

Het lijkt er echter op dat Fernandez nu al compleet onhaalbaar is voor Club. Volgens TEAMtalk eist Rangers een transfersom van maar liefst 40 miljoen euro. Dat kan Blauw-Zwart uiteraard nooit gaan betalen.

Er liggen bovendien ook heel wat clubs op de loer die een dergelijke som wel zonder problemen op tafel kunnen leggen. Onder meer Arsenal, Chelsea, West Ham, Everton, Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen en Bayern München zouden Fernandez ook volgen.

Moet Club een verdediger halen als Ordoñez vertrekt?

Meest recent

'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

9
9
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

41
41
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

315
315
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

48
48
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

126
126
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

29
29
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

108
108
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

58
58
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

99
99
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

236
236
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

245
245
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

108
108
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

276
276
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

200
200
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

231
231
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

726
726
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

237
237
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

638
638
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

113
113
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

80
80
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

147
147
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

71
71
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

98
98
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

479
479
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

266
266

Meer sportnieuws