Woensdag staan de achtste finales van de Cofidis Cup op het programma. Eén van de affiches is AA Gent tegen Oud-Heverlee Leuven. Voor de wedstrijd roept de thuisploeg studenten op om massaal af te zakken naar de Ghelamco Arena en doet het daarom ook speciale acties.
Op vertoon van een studentenkaart kunnen jongeren tussen zestien en 23 jaar oud een ticket bemachtigen voor vijf euro. 1.700 studenten hebben reeds een ticket in hun bezit voor de clash tussen de twee studentensteden. Zoals
Club Brugge enkele weken geleden, zal AA Gent eveneens een muzikale omkadering voorzien. Op die manier willen ze een grote cantus organiseren.
Ten slotte zullen ook de burgemeesters van beide steden van zich laten horenin een duel: zowel Daniël Termont als Louis Tobback krijgen elk één minuut om hun stad, hun club en hun universiteit te promoten.
LEES OOK:
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"