Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

door
Blunders van Wilmots?

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te blijven doen voor de top zes. Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst zijn zeer scherp voor twee aanwinsten die door Marc Wilmots in de zomer werden aangetrokken.

LEES OOK: Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

Henry voorlopig niet goed

Vanhaezebrouck is nooit een fan geweest van Thomas Henry. Dat herhaalt hij vaak. De Franse aanvaller deed het ooit zeer goed bij OHL en de jaren nadien ook in Italië. Maar na zwaar blessureleed is hij niet meer die speler van toen, dat blijkt dit seizoen. De aanvaller was in 20 competitiematchen goed voor 3 goals en 2 assists. Dat moet beter.

"Standard is gewoon geen geweldige ploeg. Het heeft voorin veel te weinig. Thomas Henry is niet genoeg voor de Belgische competitie. Ik heb hem indertijd bij Gent geweigerd, omdat hij niet goed genoeg was voor de Belgische top. Nu is hij zelfs niet goed genoeg meer voor de Belgische competitie. Hij weegt niet genoeg op een verdediging", is Vanhaezebrouck wel heel hard in Het Nieuwsblad.

"Ilaimaharitra is voorbij"

Van der Elst is dat ook voor een andere zomeraanwinst. “Marco Ilaimaharitra? Dat is voorbij. Teddy Teuma leed balverlies bij de eerste goal, maar voor het overige had ik de indruk dat zijn ploegmaats hem niet begrepen. Dat hij twee keer sneller dacht dan de rest. Waardoor er dan balverlies was", vertelde The Fox.

Tegen Anderlecht moet blijken of beiden aan de aftrap staan. De Rouches staan zwaar onder druk, net als Anderlecht. Gaan Henry en Ilaimaharitra het ongelijk van de twee analisten bewijzen?

Is Henry te weinig voor de JPL?

Meest recent

Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

2
2
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

31
31
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

78
78
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

54
54
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

160
160
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

279
279
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

49
49
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

198
198
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

80
80
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

84
84
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1030
1030
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

298
298
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

332
332
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

147
147
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

115
115
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

493
493
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

159
159
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

200
200
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

569
569
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

37
37
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

62
62
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

260
260
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

202
202
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

103
103
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

220
220

Meer sportnieuws