'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

door
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De 32-jarige flankaanvaller werd de voorbije weken opnieuw gelinkt aan een terugkeer naar Europa en één club duwt alvast door voor een transfer.

Carrasco is intussen alweer 2,5 jaar aan de slag in Saudi-Arabië en verdween mede daardoor ook uit beeld bij de Rode Duivels. Hij zou echter zijn zinnen gezet hebben op een WK-selectie en daarom zich in Europa in de kijker willen spelen.

LEES OOK: Carrasco gaat helemaal door het lint en pakt bizar rood

Carrasco brengt zwaar offer

Enter AS Roma. De Italianen willen meestrijden voor de titel in de Serie A en vorig weekend bevestigde sportief directeur Ricky Massara de interesse. Daarna kwam ook snel een eerste voorstel om Carrasco te huren.

Volgens Corriere dello Sport wil onze landgenoot zelf alvast absoluut de overstap maken naar de Italiaanse hoofdstad. Hij zou daarvoor zelfs bereid zijn om een stevig financieel offer te brengen. Bij Al-Shabab zou hij in het komende halfjaar maar liefst 6,5 miljoen euro kunnen verdienen, maar Carrasco zou vrede nemen met een vierde of vijfde van dat bedrag om toch maar voor Roma te kunnen spelen.

Sleutel ligt bij Al-Shabab

Alleen lijkt de sleutel voor zijn dossier vooral in handen te liggen van Al-Shabab. Dat wil zijn sterspeler en aanvoerder niet zomaar laten vertrekken en dus willen de Saudi's een transfersom op tafel zien. Roma lijkt echter niet van plan om die te betalen.

Zij geven liever geen geld uit aan oudere spelers en willen Carrasco daarom in eerste instantie huren, al dan niet met aankoopoptie. De 78-voudige Rode Duivel zal de komende dagen dus alles uit de kast moeten halen om zijn club te overtuigen om mee te werken.

Zal Carrasco zijn transfer krijgen?

Meest recent

Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

3
3
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

28
28
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

51
51
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

138
138
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

29
29
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

213
213
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

16
16
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

121
121
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

22
22
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

446
446
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

211
211
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

351
351
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

291
291
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

645
645
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

619
619
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

88
88
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

104
104
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

235
235
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

92
92
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

170
170
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

98
98
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

196
196
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

115
115
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

64
64
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

331
331

Meer sportnieuws