'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

door
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend prijkt het nog altijd op een knappe vijfde plaats. Daarmee mag het dromen van de Champions' Play-Off, al kunnen hun kansen in de komende weken stevig gefnuikt worden.

Malinwa dreigt immers tijdens deze wintermercato nog enkele smaakmakers te verliezen. Zo zou Lion Lauberbach aandringen op een transfer, maar de spits is niet de enige sterkhouder die gegeerd zou zijn.

LEES OOK: 'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen dreigt ook Halhal te verliezen

Zo blijkt er ook voor Redouane Halhal weer de nodige interesse te zijn. Mechelen plukte de 22-jarige verdediger anderhalf jaar geleden weg bij de B-ploeg van Atletico Madrid. Nadat hij eerst een jaartje gestald werd bij zusterclub Helmond Sport, groeide hij dit seizoen uit tot een basisspeler Achter de Kazerne.

In de zomer was er al de nodige interesse voor de Marokkaan, maar die mocht toen niet vertrekken. Deze winter wordt het Mechelse geduld opnieuw op de proef gesteld. Sacha Tavolieri weet dat Hellas Verona aan zijn mouw trekt.

Mijoenenbod ligt op tafel

De rode lantaarn in de Serie A kwam in de zomer al Rafik Belghali wegplukken bij de Maneblussers en dat werd een schot in de roos. De Algerijnse flankspeler is een revelatie en zou nu al gegeerd zijn door verschillende Italiaanse topclubs. Verona wil dat succesverhaal dan ook herhalen met Halhal.

Buitenlandse bronnen stellen dat er een bod van 3,5 miljoen euro op tafel zou liggen. Ook andere clubs zouden nog op de loer liggen, maar Verona is dus het meest concreet en zou doorduwen om een transfer snel af te ronden.

Moet KV Mechelen hem voor dat bedrag laten vertrekken?

Meest recent

'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

15
15
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

22
22
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

70
70
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

29
29
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

98
98
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

143
143
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

155
155
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

182
182
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

203
203
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

339
339
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

166
166
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

45
45
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

90
90
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

542
542
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

74
74
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

767
767
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

559
559
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

31
31
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

79
79
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

170
170
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

413
413
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

215
215
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

734
734
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

590
590

Meer sportnieuws