'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

302 stemmen
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden wel heel wat dossiers warm gehouden. Daarbij lonken ze in Brugge ook graag naar piepjonge buitenlandse talenten.

De voorbije jaren pasten ze die strategie immers al een paar keer succesvol toe. Antonio Nusa is het bekendste voorbeeld van een speler die als tiener bij Club neerstreek en daarna zich gestaag ontwikkelde, terwijl nu ook de 16-jarige Tian Nai Koren op de deur van de A-kern klopt.

Deze week raakte bekend dat Club ook nog de 17-jarige Benjamin Brantlind op het oog heeft. Ondanks zijn piepjonge leeftijd speelde de Zweedse jeugdinternational al achttien matchen in de hoofdmacht van IFK Göteborg. Club ziet de kans nu stijgen dat hij daar zal vertrekken.

LEES OOK: Leko haalt keihard uit naar concurrenten: "Dat is raar"

Brantlind verlengt niet bij Göteborg

Het contract van Brantlind loopt immers slechts tot het einde van 2026. Voorlopig lijkt het talent ook niet van plan om bij te tekenen. Dat bevestigt zijn makelaar Jonathan Chalkias ook.

"Ik zie niet meteen handtekeningen gezet worden", vertelt Chalkias aan GP. "Maar in het voetbal kan alles snel veranderen, zoveel is ook duidelijk."

Speelminuten bij de profs

Hij geeft ook een grote hint over waarom Brantlind voorlopig niet staat te springen voor een contractverlenging. "Als er financieel niet geïnvesteerd wordt, dan hopen we op zijn minst op een sportieve investering. Het belangrijkste op zijn leeftijd is dat hij wedstrijden bij de grote jongens kan spelen. We zullen dus nog even afwachten."

Die uitspraak lijkt in de kaart van Club te spelen. Blauw-Zwart zou Brantlind immers wél meteen speelminuten bij de profs kunnen bieden, want met Club NXT zou hij meteen ervaring kunnen opdoen in de Challenger Pro League.

Zal Club erin slagen hem te strikken?

Meest recent

'Hasi blijft Belgisch gaan en klopt nu ook aan bij Union'

Besnik Hasi werd in februari op straat gezet bij Anderlecht omdat de resultaten tegenvielen, maar ...

11
11
Grote verrassing: Pro League en DAZN samen verder tot 2030

Het vorige seizoen was bijzonder tumultueus voor de Belgische voetbalclubs én ...

144
144
Anderlecht heeft aanwinst beet: coach bevestigt transfer

Anderlecht zit met de volle focus bij zijn terugwedstrijd van donderdagavond tegen Hammarby in de ...

205
205
Standard is toptalent definitief kwijt

Standard droomt volgend seizoen van een Europees ticket en heeft daarvoor deze zomer al de nodige ...

52
52
Leko haalt keihard uit naar concurrenten: "Dat is raar"

Binnen twee dagen gaat het Belgische voetbalseizoen officieel van start met de Supercup. Die wordt ...

238
238
Alarmbellen gaan af: Genk slikt wéér pandoering

Een dikke week voor de start van de competitie lijken ze bij KRC Genk met zorgen te zitten. De ...

248
248
Bruno doet oproep aan de fans van Anderlecht

Het is morgen al een cruciaal duel voor RSC Anderlecht. Er moét gewonnen worden van Hammarby, ...

254
254
Lokeren rondt zeer lucratieve transfer officieel af

Net zoals elke Belgische club leeft ook Sporting Lokeren van de transfergelden van uitgaande ...

72
72
Realistische Kana: "Zijn geen favoriet tegen Hammbarby"

RSC Anderlecht speelde degelijk, maar zeker niet overweldigend goed tegen Hammarby. Dat kan ook niet ...

207
207
Cercle Brugge pakt uit met enorme stunttransfer

Cercle Brugge heeft zopas een nieuwe speler voorgesteld. De Bruggelingen wisten voor een toch wel ...

140
140
Lommel SK heeft beet: tweede ingaande transfer een feit

Transfernieuws bij Lommel SK. De Limburgers hebben vandaag hun tweede ingaande transfer meegedeeld ...

31
31
Ajax maakt stunt bekend: Tolu Arokodare tekent

Ajax heeft een volgende toptransfer aangekondigd. De Amsterdammers maakten vandaag de komst van Tolu ...

148
148
Bruno zet RSCA met de voeten op de grond: "De titel?"

Er staat héél veel druk op de ketel bij RSC Anderlecht. De Brusselaars moéten ...

735
735
'Standard schrikt: Premier League lonkt naar sterkhouder'

Bij Standard konden ze deze zomer al eens de kassa laten rinkelen, want Wolverhampton Wanderers ...

145
145
'Hasi wil nu ook in Genk komen shoppen'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

207
207
'Vierde aanwinst voor Club: transfersom bekend'

Het duurde even voor de zomermercato van Club Brugge op gang kwam, maar sinds het einde van het WK ...

745
745
Marc Coucke ziet familieverhaal onverwachte wending nemen

Marc Coucke staat al jaren bekend als een ondernemer die kansen ziet waar anderen ze laten liggen. ...

90
90
'Kassa kassa in Genk: na Karetsas nog 2 topdeal op komst'

Een tiental dagen voor de start van de competitie beweegt er plots nog heel wat bij KRC Genk. Nadat ...

514
514
'Straf: Club Brugge hield interesse van Tottenham af'

Bij Club Brugge is het al een zeer bewogen zomer geweest. Het deed al zaken met de allergrootste ...

474
474
'Standard verbaast iedereen met transferbeslissing'

Standard beleefde deze zomer al een behoorlijk drukke mercato. Het haalde al zes nieuwe spelers ...

286
286
'Barça heeft plan klaar: deadline Bisiwu-debuut bekend'

Club Brugge zag deze zomer de kassa al stevig rinkelen met de uitgaande transfers van Aleksandar ...

234
234
'Hoefkens jubelt met terugkeer van ervaren Belg'

Carl Hoefkens bleef deze zomer gewoon trainer van NAC Breda en dat is toch best opmerkelijk. Onze ...

49
49
'Anderlecht keert alsnog terug voor geschrapt target'

Anderlecht staat donderdag alweer voor een levensbelangrijke opdracht, want tegen Hammarby moet ...

648
648
Nicky Hayen krijgt plots bijzonder signaal uit Limburg

Nicky Hayen blijft een naam die overal in het Belgische voetbal opduikt. De voormalige coach van ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt WK-revelatie, beweging bij Anderlecht'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

326
326

Meer sportnieuws