Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé allesbehalve blij mee. De Franse superster liet zich van zijn slechtste kant zien na de wedstrijd en zijn gedrag houdt Spanje in de ban.
Real Madrid ging met 3-2 ten onder na een spannende wedstrijd. Na afloop moesten de spelers van De Koninklijke hun zilveren medaille gaan ophalen en naar goede gewoonte moeten de spelers dan een erehaag vormen voor de Barça-spelers.
LEES OOK: Barça wint wéér finale van Real: Spanjaarden fileren Courtois
Mbappé stampt tegen schenenMaar daar ging het mis. Mbappé wilde niets weten van een erehaag voor de rivaal en riep naar zijn ploegmakkers om weg te gaan. De Spaanse media pikten de beelden gretig op en Mbappé krijgt de volle laag op sociale media: “Nul respect”, klinkt het onder meer.
Thibaut Courtois leek samen met Raul Asencio het initiatief te nemen om een erehaag te vormen voor FC Barcelona, dat is namelijk een gewoonte na de Supercopa. Mbappé was echter duidelijk niet te spreken over de actie van Courtois en consorten.
Kylian Mbappé stopping his teammates from giving Barcelona the champions guard of honor last night. He moved the away. pic.twitter.com/ddDXa3CBLp
— Prince 👑 (@Princeutd1P) January 12, 2026
Ploegmakkers aangesproken
Naar verluidt zou Mbappé zelfs enkele ploegmakkers hebben aangesproken om naar binnen te gaan. De Franse superster was zichtbaar teleurgesteld na de nederlaag tegen FC Barcelona. “Dit zorgt toch wel voor wat opschudding”, liet AS weten. MARCA vond de actie van Mbappé opvallend. “Hij gaf een teken om het veld te verlaten en zelfs om naar de kleedkamer te gaan.”
💥 MAL PERDRE DE MBAPPÉ
— Esport3 (@esport3) January 11, 2026
🤬 El francès del Reial Madrid no ha volgut que els seus companys fessin el passadís al Barça
❌ Els altres jugadors l'han seguit i els blaugranes no han tingut passadís de campions#ElClàssic
📲 https://t.co/xhB56dlluh pic.twitter.com/ezq5yRCuuN
Stephan Calander