Een uitgebreid kerstfeest zal er voor de spelers en clubs in de Jupiler Pro League niet inzitten, want vrijdag moeten ze alweer vol aan de bak. Op tweede kerstdag wordt er gewoon gevoetbald, met opnieuw een zeer pittige affiche.
Nog geen week na de bewogen wedstrijd tussen Club Brugge en AA Gent - na de soap rond Ivan Leko - wacht er alweer een pikant weerzien voor Blauw-Zwart. Dan moeten zij op bezoek bij KRC Genk, waar Nicky Hayen deze week voorgesteld werd als nieuwe trainer.
LEES OOK: Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang
Hayen moet puzzelen bij ClubAmper twee weken na zijn ontslag bij Club is Hayen zo weer aan de slag en dat meteen bij een rechtstreekse concurrent. Alle ogen zullen dus op hem gericht zijn. Hayen zal in zijn eerste partij wel stevig moeten puzzelen.
Woensdag leidde Hayen zijn eerste training bij de Limburgers en Het Laatste Nieuws zag dat hij daarbij meteen de nodige spelers moest missen. Junya Ito, Ken Nkuba en Noah Adedeji-Sternberg zijn immers nog steeds geblesseerd. Daarnaast kon Hayen ook niet rekenen op Joris Kayembe, die op de Africa Cup vertoeft.
Cegeka Arena tot de nok gevuld
Hayen zal dus op bepaalde posities moeten zoeken naar oplossingen. Genk loopt in ieder geval wel storm voor de topwedstrijd waarin de nieuwe trainer zijn debuut zal maken. De club laat immers weten dat de Cegeka Arena vrijdag helemaal vol zal zitten.
Er wacht Club dus een warme ontvangst in Genk, waar ook een stevige sfeeractie gepland staat voor de wedstrijd. Zo zal er onder meer een tifo over het hele stadion georganiseerd worden.
Full house 🔥
— KRC Genk (@KRCGenkofficial) December 24, 2025
Ontdek alle belangrijke info:
🔗 https://t.co/JU44foEUXI pic.twitter.com/BbbwsWm8uq
Jannick Lanckriet