TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

door
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Jupiler Pro League

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart heeft één duidelijke prioriteit: een nieuwe winger halen. Mogelijk gaat Club vol voor Cole Campbell van Borussia Dortmund, maar dat kan een risico zijn. Het talent is nog maar 19 jaar met amper 20 wedstrijden op het hoogste niveau. Daarbovenop werd hij onlangs nog uit de selectie gezet van de Duiters. Campbell moet zo’n 8 miljoen euro kosten.

RSC Anderlecht lonkt naar een piepjong supertalent: Emmanuel Fejokwu. De 15-jarige verdediger speelt bij de U18 van West Ham United en Paars-Wit is niet de enige Belgische topclub die hem op het lijstje heeft staan. Ook Club Brugge wil het supertalent binnenhalen. Met Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen, RB Salzburg en AS Monaco is er enorm veel concurrentie.

Marc Overmars haalt zijn gram met Mauricio Benitez. De middenvelder is na een moeilijke aanpassingsperiode volledig ontploft op de Bosuil. Er wordt nu al gesproken van een gouden zet van Overmars. Antwerp heeft een aankoopoptie van 4,25 miljoen euro en The Great Old zal die waarschijnlijk lichten met het oog op een winstgevende doorverkoop. The Great Old heeft weer goud in handen.

KRC Genk heeft de opvolger van Thorsten Fink binnengehaald. Nicky Hayen wordt de nieuwe hoofdtrainer van de Limburgers. Toch opvallend want de T1 is nog maar net ontslagen bij concurrent Club Brugge. In het Jan Breydelstadion was Hayen erg succesvol, maar na een mindere periode besloot het bestuur in te grijpen. Hij zal echter niet lang zonder job zitten en moet meteen aan de bak tegen zijn ex-club.

Buitenland

Hoe zit het nog met Divock Origi. De aanvaller is in Italië volledig naar de achtergrond verdwenen. De Rode Duivel speelt al sinds 2022 bij AC Milan, maar daar kan hij geen potten breken. Vanaf januari zal Origi eindelijk transfervrij zijn. Zien we de 30-jarige aanvaller binnenkort in de Jupiler Pro League

Mika Godts is een uitstekend seizoen aan het spelen bij Ajax. De 20-jarige buitenspeler is één van de lichtpuntjes in Amsterdam en een toptransfer lonkt. De 20-jarige Belgische jeugdinternational zou op het lijstje van Tottenham Hotspur staan. Het is nog maar de vraag of Ajax zijn goudhaantje in de winter wil laten gaan.

Zou Origi een meerwaarde zijn voor de JPL?

Meest recent

Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

11
11
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

5
5
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

122
122
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

104
104
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

299
299
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

130
130
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

76
76
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

137
137
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

205
205
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

356
356
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

122
122
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

280
280
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

84
84
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

349
349
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

293
293
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

182
182
'Club speelt met vuur: nieuw transferfiasco dreigt'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de ...

444
444
STVV bibbert: smaakmaker in januari naar Belgische topclub?

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

396
396
Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

101
101
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

872
872
Africa Cup: Salah bevrijdt Egypte in extra tijd, feest voor Broos

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag was er alvast wisselend ...

217
217
Grote zorgen bij AA Gent: pijnlijke oorzaak 0 op 6

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

374
374
'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

De kogel is definitief door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Tijdens de ...

1400
1400
'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

426
426
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

683
683

Meer sportnieuws