Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het programma. En de vroege wedstrijden leverden alvast enkele opvallende resultaten op. Zo gingen onder meer Lille OSC, Rangers FC en OGC Nice onderuit.
LEES OOK: Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli
Europa LeagueVanuit Belgisch oogpunt was het voorlopig geen succesvolle avond. KRC Genk verloor op Midtjylland en ook enkele landgenoten in buitenlandse loondienst gingen onderuit. Basisspelers Ngoy en Meunier verloren met Lille op het veld van Young Boys: 1-0. Vanhoutte was dan weer invaller bij Nice, dat op eigen veld met 0-1 verloor van SC Braga en puntenloos achterblijft.
Nottingham Forrest zette dan weer een grote stap naar de volgende ronde door met 1-2 te winnen op FC Utrecht, waar Didden en Horemans in de basis stonden. Sels liet de verplaatsing aan zich voorbij gaan met een lichte blessure.
Ondertussen blijft Rangers maar aanmodderen. De Schotten verloren op Ferencvaros en tellen slechts 1 op 18. Real Betis pakte dan weer de volle buit op Dinamo Zagreb en staan voorlopig tweede. Ook VfB Stuttgart blijft het goed doen met een 4-1-overwinning tegen Maccabi Tel Aviv.
Best performance? 🌟#UEL pic.twitter.com/pY53tSxWEj
— UEFA Europa League (@EuropaLeague) December 11, 2025
Conference League
In de derde Europese competitie vielen geen grote surprises te noteren. De verrassende leider Samsunspor verloor op eigen veld met 1-2 van AEK Athene. Rayo Vallecano en ACF Fiorentina pakten wel de volle buit tegen respectievelijk Jagiellonia Bialystok en Dynamo Kiev. Tot slot haalde het AZ Alkmaar van coach Martens het met 0-3 van FC Drita.
The early games delivered 🍿#UECL pic.twitter.com/of8ZRxRIcX
— UEFA Conference League (@Conf_League) December 11, 2025
Kobe K