'Tzolis niet meer te houden: transfersom nu al gelekt'

1027 stemmen
'Tzolis niet meer te houden: transfersom nu al gelekt'

Club Brugge slaagde er afgelopen zomer in om Christos Tzolis nog een jaartje aan boord te houden en verleidde hem zelfs tot een contractverlenging. Maar in de komende mercato's valt hij niet meer te houden. Al zal Blauw-Zwart daar wel een aanzienlijk bedrag aan over houden.

De Griekse international, afgelopen zaterdag nog goed voor een heerlijk doelpunt tegen Schotland, stond al geruime tijd op de radar van de Belgische vicekampioen. Club deed ook enkele pogingen om hem binnen te halen. Telkens vistte het evenwel achter het net. Maar via onder meer Dévy Rigaux, inmiddels gepromoveerd tot 'Director of Football', bleef men de contacten warm houden.

LEES OOK: 'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Absolute topaankoop

Nadat Tzolis een puik seizoen had neergezet bij de Duitse tweedeklasser Fortuna Düsseldorf, waagde Blauw-Zwart dan ook een nieuwe kans. En dit keer was het wel prijs. De Bruggelingen konden hem, naar verluidt door een contractclausule, zelfs strikken voor een gelimiteerde som van zo'n 6 miljoen euro. Anderhalf jaar later blijkt dat een absoluut koopje te zijn geweest.

In zijn eerste seizoen op Brugse bodem groeide de Griek immers meteen uit tot een absolute smaakmaker. Ook op Champions League-niveau. Vermits hij eveneens schitterde bij zijn nationale ploeg, was het dan ook slechts een kwestie van tijd alvorens buitenlandse clubs zouden aankloppen. Vandaar dat Club zijn contract begin juli verlengde tot medio 2029.

Grof wild in Engeland

Desondanks waagde Crystal Palace enkele weken later toch zijn kans. De FA Cup-winnaar zou zo'n 30 miljoen euro hebben geboden, maar kreeg nul op het rekest. En daar is Club niet rouwig om. Met onder meer 8 goals en 9 assists in 23 wedstrijden, is Tzolis dit seizoen immers weer van goudwaarde voor Blauw-Zwart. Bovendien zal hij op termijn naar alle waarschijnlijkheid nog meer opleveren.

Zo deden de voorbije dagen al geruchten de ronde over vermeende interesse van Borussia Dortmund en Atlético Madrid. Bij het Engelse TeamTalk maakt men nu ook gewag van belangstelling uit de Premier League. Naast Palace zouden ook West Ham United, Tottenham Hotspur en Aston Villa zijn situatie van dichtbij monitoren. Ook de interesse van Dortmund wordt bevestigd.

Nationale recordsom

Volgens de berichtgeving, die inmiddels werd gekopieerd door de zelfverklaarde 'transferwatcher' Ekrem Konur, is er voorlopig nog geen sprake van een concrete aanbieding. Daar kan evenwel snel verandering in komen naarmate de mercato dichter komt. Al blijft de verwachting dat Tzolis sowieso het seizoen zal afwerken in Brugge. Bovendien zullen de gegadigden met een smak geld over de brug moeten komen. Het Engelse medium meldt dat een transfersom van 35 miljoen pond, een slordige 40 miljoen euro, noodzakelijk zal zijn om een deal te bereiken. Daarmee zou Club het nationale transferrecord andermaal bijstellen.

Tzolis is momenteel de grootste kandidaat voor de Gouden Schoen ...

Meest recent

Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

6
6
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

20
20
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

74
74
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

132
132
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

182
182
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

163
163
'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

80
80
FIFA geeft Rudi Garcia plots enorme WK-opsteker

Om 13u20 maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Er wordt nog druk ...

199
199
WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Minder dan een maand voor de start van het WK druppelen er alsmaar meer selecties binnen van ...

35
35
Nieuw akkoord DAZN: weer opsteker voor Belgische fans

Er is de voorbije maanden heel wat drama geweest rond de uitzendrechten van het Belgische voetbal. ...

182
182
‘Club Brugge steelt transfershow: 14M voor toptarget’

Club Brugge zet deze zomer stevig in op versterking en kijkt naar een flankaanvaller die vooral ...

624
624
Vandenbempt ziet kop rollen bij Anderlecht na bekerdeceptie

Bij Anderlecht was het geloof donderdag groot in een eerste prijs in negen jaar tijd, maar ...

587
587
Mbappé ontketent oorlog bij Real: “Hij zei me dat ik vierde keuze ben”

Real Madrid won donderdagavond wel met 2-0 van degradant Real Oviedo, maar daarmee is de rust in het ...

101
101
Anderlecht bidt voor De Cat: Taravel brengt update

Anderlecht is donderdag weer met lege handen achtergebleven. Voor de tweede keer op rij verloor het ...

187
187
Overmars aan zet: "Ik wil graag bij Antwerp blijven"

De Europe Play-Off winnen zal moeilijk worden, maar Antwerp hoopt het seizoen de komende weken nog ...

269
269
"Als hij uitvalt..." - Verschueren trekt keiharde conclusie

Anderlecht viert volgend seizoen een pijnlijk jubileum, want dan zal het tien jaar geleden zijn dat ...

382
382
"Union niet beter" - Taravel geeft oorzaak verloren finale

Jérémy Taravel zal voor altijd de man blijven die RSC Anderlecht naar de bekerfinale ...

212
212
Real klopt rode lantaarn: Pérez zorgt voor ongezien tafereel

Real Madrid heeft enkele dagen na de blamage in Barcelona aangeknoopt met een simpele zege. Op eigen ...

89
89
Gigantisch sprookje: "Dé reden om naar Union te komen"

Vijf jaar geleden speelde het nog in de tweede divisie, nu staat Union SG te pronken bovenaan de ...

83
83
'Zware gevolgen na bekerfiasco: nieuwe trainer Anderlecht'

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen afsluiten met lege handen. De Brusselaars moeten na het verlies ...

740
740
Deschamps maakt WK-selectie live bekend: grote naam afwezig

Binnen minder dan een maand is het zover, dan gaat het wereldkampioenschap officieel van start. ...

153
153
Stad Brussel walgt: enorme ravage aan stadion na bekerfinale

De bekerfinale heeft voor aanzienlijke schade gezorgd aan het Koning Boudewijn-stadion. Vooral de ...

1389
1389
Grote honger Union: Club Brugge krijgt pittige waarschuwing

Union SG heeft voor het derde jaar op rij een grote prijs gepakt. De Brusselaars wonnen donderdag de ...

337
337
Transfergevecht Bayern: 'Kompany wil hém er wanhopig bij'

Bayern München werkt momenteel naar de Duitse bekerfinale van binnen anderhalve week. Achter de ...

131
131
Europese tickets: waarom STVV en co meevieren met Union

Union SG is een nieuw sportief succes rijker. De regerende landskampioen won donderdagnamiddag ...

473
473

Meer sportnieuws