'Club in schok: Tzolis doet transferrecord sneuvelen'

door
'Club in schok: Tzolis doet transferrecord sneuvelen'

Club Brugge lijkt in de komende stilaan helemaal te moeten vrezen voor een leegloop. Nadat het in de zomer met De Cuyper, Talbi, Jutgla en Jashari al heel wat kwaliteit verloor, lijken nog verschillende sterkhouders in de komende maanden te gaan vertrekken.

De voorbije weken gingen er al heel wat geruchten over een nakende transfer van spelers als Ordoñez, Stankovic en Onyedika, terwijl er ook voor Tresoldi en Vermant interesse lijkt te zijn. Nu moet Club ook nog eens vrezen voor een vertrek van Christos Tzolis.

LEES OOK: ‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Tzolis blinkt alweer uit

De Griek was in de zomer al zeer gegeerd, maar Club wees toen onder meer een bod van meer dan 30 miljoen euro van Crystal Palace af. Daar maalde Tzolis ook niet om, want na enkele woelige jaren wou hij gerust wel nog een tweede seizoen op Jan Breydel blijven.

Daarin blijft hij zijn marktwaarde rustig opdrijven. Met acht goals en negen assists in 23 wedstrijden ogen zijn statistieken dit seizoen alweer uitstekend, terwijl hij ook bij de Griekse nationale ploeg regelmatig tot de uitblinkers hoort. Hij scoorde in hun WK-kwalificatiecampagne al drie keer.

Grootmachten doen recordbod

Dat zorgt ervoor dat volgens Fichajes nu Atletico Madrid en Borussia Dortmund doordrukken voor zijn komst. Dat zijn toch clubs van een ander kaliber dan Crystal Palace en dus zal het lastiger worden om Tzolis uit hun handen te houden.

Bovendien hebben de twee grootmachten een monsterlijke transfersom veil. Ze zouden bereid zijn om maar liefst 45 miljoen euro neer te tellen voor de komst van Tzolis. Daarmee zou Club dus het Belgische transferrecord opnieuw aan diggelen kunnen gooien.

Moet Club hem voor zo'n bedrag al in januari laten gaan?

Meest recent

Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

1
1
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

25
25
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

40
40
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

48
48
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

26
26
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

116
116
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

408
408
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

319
319
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

74
74
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

270
270
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

973
973
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

155
155
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

231
231
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

687
687
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

356
356
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

79
79
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

152
152
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

101
101
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

75
75
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

104
104
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

235
235
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

108
108
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

116
116
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

173
173
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

61
61

Meer sportnieuws