'Alsnog knaltransfer voor Stassin in januari'

door
'Alsnog knaltransfer voor Stassin in januari'

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over het invullen van de spitspositie bij de Rode Duivels, zeker na het uitvallen van Romelu Lukaku. Velen pleiten voor een selectie van Romeo Vermant of Lucas Stassin, maar zij werden nog niet opgeroepen.

Zeker om Stassin werd aanvankelijk luid geroepen nadat hij grote indruk maakte in de tweede helft van vorig seizoen. Hij klokte uiteindelijk af op twaalf doelpunten in de Ligue 1 en werd er zelfs verkozen tot Talent van het Jaar.

Paris waagt nieuwe poging voor Stassin

Tegenwoordig is de 20-jarige echter iets minder in beeld. Met vier goals en drie assists in elf wedstrijden kan Stassin wel nog steeds goede cijfers voorleggen, maar dat doet hij slechts in de Ligue 2. Saint-Etienne degradeerde vorig seizoen immers en liet hem in de zomer niet vertrekken.

Interesse was er nochtans genoeg, maar alle clubs knapten af op de buitensporige eisen van Les Verts. Maar één gegadigde zou in januari alvast opnieuw kunnen aankloppen. L'Equipe komt met het nieuws dat Paris FC een nieuwe poging zou kunnen wagen.

Alles hangt af van Saint-Etienne

De ambitieuze promovendus heeft van de komst van een scorende spits de prioriteit nummer één gemaakt voor de wintermercato. Daarbij zou het dossier van Stassin opnieuw op tafel komen liggen, al zal alles afhangen van de houding van Saint-Etienne.

Dat vroeg in de zomer nog een slordige 42 miljoen euro, maar een dergelijk bedrag willen ze in Parijs niet betalen. Stassin zal dus moeten hopen dat zijn club meewerkt om hem opnieuw op het hoogste niveau te laten schitteren.

Zou dat een goede stap zijn voor Stassin?

Meest recent

Fans Westerlo zijn woedend en eisen reactie

KVC Westerlo verloor met 3-2 van Beerschot en is de enige eersteklasser die werd uitgeschakeld in de ...

11
11
Hasi komt met pijnlijke verklaring over zomeraanwinst

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Olivier Renard maakte daarin geen geweldige ...

84
84
VRT velt verrassend oordeel na veroordeling Ruben Van Gucht

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

168
168
Smaakmakers Anderlecht en Standard laten Duivels links liggen

Congo kijkt heel erg naar België voor het selecteren van spelers voor de nationale ploeg. Twee ...

135
135
DAZN voert druk op: donkere wolken boven Pro League

Het conflict tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen beroeren. De situatie dreigt stilaan ...

171
171
Extra troef voor Anderlecht: Hasi dumpt vaste titularis

De zenuwen staan strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar zaterdag KV Mechelen op bezoek komt. Nu ...

89
89
Emotionele stap Racing Genk gaat door merg en been

In de Cegeka Arena is niet elke muur bedoeld om te juichen. Er is er ook één die stil ...

49
49
Wat een transformatie: De Ketelaere laat Italië ontploffen

Bij Atalanta knettert het — coach Jurić tikt publiekslieveling Carnesecchi publiekelijk op de ...

249
249
Wils verschaft update uit bomvolle ziekenboeg Antwerp

Antwerp spoelde de schamele twee op 21 door met een deugddoende kwalificatie voor de achtste finale ...

41
41
Hayen glundert: gigantische opsteker voor Club Brugge

In de 1/16 finale van de Croky Cup deed Club Brugge wat het moest doen tegen derdenationaler ...

283
283
Croky Cup: speeldata achtste finales bekendgemaakt

De afgelopen dagen werden de 1/16 finale van de Croky Cup afgerond, waarna meteen ook de loting voor ...

71
71
Conflict met DAZN escaleert: Pro League in alle staten

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 13 op het programma. Voorlopig zijn de ...

273
273
Marc Coucke in complete shock: Keiharde uithaal zindert na

Marc Coucke, de kleurrijke ondernemer en eigenaar van RSC Anderlecht, beleeft momenteel een periode ...

206
206
Lammens gaat viraal: “Toekomstige Man Utd-legende!”

Senne Lammens is op korte tijd uitgegroeid tot een fenomeen bij Manchester United. Bij zijn transfer ...

72
72
Deschacht maakt korte metten met Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen. Paars-Wit kreeg het hard te verduren ...

179
179
Stijn Stijnen haalt ongezien uit: “Slangen in het voetbal”

Stijn Stijnen was in het verleden de doelman van Club Brugge en de Belgische nationale ploeg, maar ...

138
138
Fink met luxeprobleem bij KRC Genk: wie van de twee?

KRC Genk neemt het zondag op tegen Westerlo. Thorsten Fink gaf een persconferentie en sprak onder ...

168
168
Drama onthuld: DAZN duwt Telenet diep in de put

De oorlog tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders blijft voortduren. Er is nog steeds geen ...

1119
1119
Besnik Hasi snoeihard voor één Anderlecht-speler

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen in de Jupiler Pro League. Besnik Hasi ...

256
256
Union komt met geweldig nieuws én flinke waarschuwing

Union blijft maar verbazen. Het veroverde vorig seizoen de titel, staat dit seizoen na twaalf ...

69
69
'Alsnog knaltransfer voor Stassin in januari'

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over het invullen van de spitspositie bij de Rode ...

79
79
Hand overspeeld? 'Club ziet grootmacht afhaken'

Club Brugge realiseerde in de zomer weer de nodige lucratieve uitgaande transfers. Maxim De Cuyper, ...

398
398
Hasi komt met verrassende reactie op keiharde kritiek

Anderlecht krijgt zaterdag het bezoek van KV Mechelen en dat wordt een zeer belangrijke match. Het ...

190
190
Nieuwe kans? Leko speelt open kaart over Vanzeir

AA Gent plaatste zich donderdagavond vlotjes voor de achtste finales van de beker. De Buffalo's ...

142
142
Flinke domper Anderlecht: titularis weken out

Anderlecht krijgt zaterdag het bezoek van KV Mechelen en voor die wedstrijd staat er alweer heel wat ...

228
228

Meer sportnieuws