Hayen in zak en as: Club Brugge velt zwaar verdict

door
Hayen in zak en as: Club Brugge velt zwaar verdict

Club Brugge boekte voor de interlandbreak een cruciale zege tegen Union, een lijn die Blauw-Zwart ook in de Champions League uiteraard graag wil doortrekken. Helaas voor Nicky Hayen wordt het wel puzzelen geblazen om het razend drukke schema dat hem en zijn troepen te wachten staat zonder kleerscheuren door te komen.

In de competitie wil Blauw-Zwart geen punten meer laten liggen, terwijl de volgende ronde in de beker een must is. Daarnaast hoopt Club ongetwijfeld nog eens te stunten op het kampioenenbal, waar met Bayern München en FC Barcelona absolute topaffiches op het programma staan. Wedstrijden die wellicht nog te vroeg komen voor twee steunpilaren.

LEES OOK: 'Rampscenario voor Club Brugge: steunpilaar langer out'

Reis onder het mes

Behalve doelman Simon Mignolet, die mikt op december om zijn comeback te vieren, dreigt ook Raphael Onyedika namelijk niet tijdig klaargestoomd te geraken. Daar blijft het niet bij, want tot overmaat van ramp ligt een van zijn potentiële vervangers op het middenveld eveneens in de lappenmand. Tenslotte vertoeft ook Ludovit Reis in de ziekenboeg.

De 25-jarige Nederlander werd afgelopen zomer voor een zestal miljoen weggeplukt bij HSV, maar kon dat prijskaartje mede door fysieke perikelen tot dusver niet rechtvaardigen en moest zijn plaats al vrij snel afstaan aan Aleksandar Stankovic. Net toen hij door de afwezigheid van Onyedika opnieuw perspectief had op een basisstek sloet het noodlot toe.

Opties voor Hayen

Kort na zijn invalbeurt tegen Union moest Reis de strijd immers staken met een schouderblessure. Voorlopig blijft het wachten op een officiële update uit Westkapelle, maar Het Nieuwsblad bevestigt nu dat hij wel degelijk onder het mes moet. "Het verdict blijkt hard: een operatie en minstens out tot nieuwjaar. Een zware klap voor Reis", aldus de krant.

Per slot van rekening mist de pechvogel zo ook de confrontaties met Sporting en Arsenal. Vermits hij eerder reeds op de sukkel was met hetzelfde probleem lijkt een chirurgische ingreep op de lange termijn evenwel de enige duurzame oplossing. De eerstkomende tijd zal Hayen het dus moet Lynnt Audoor, Cisse Sandra en Hugo Vetlesen moeten stellen.

Gelooft u dat Reis zijn prijskaartje nog zal rechtvaardigen?

Meest recent

Hein: "Hij staat op eenzame hoogte bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels zijn quasi zeker van het WK. Ze gaan tijdens de volgende interlandperiode sowieso de ...

44
44
Jonge Rode Duivels zwoegen zich naar heel belangrijke zege

De U21 van België speelden vanavond in Westerlo tegen hun leeftijdsgenoten van Denemarken. De ...

58
58
'Club Brugge bibbert: Atlético Madrid jaagt op smaakmaker'

Club Brugge zal in 2026 weer een aantal sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. De Belgische ...

164
164
Balans Duivels: Garcia lacht tanden bloot, WK-ploeg bekend

De Rode Duivels gaan naar het WK. Het wordt komende zomer dus weer een voetbalfeest in België. ...

102
102
Kameroen in rep en roer: Brys bijt stevig van zich af

Marc Brys ligt zwaar onder vuur in Kameroen. De Belgische coach wist zich met de Ontembare Leeuwen ...

57
57
'Rode Duivels naar WK mét twee straffe oefenduels'

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat durven we wel te schrijven na de ontwikkelingen van gisteren. ...

85
85
Hugo Broos schrijft geschiedenis en trekt naar het WK

Hugo Broos heeft het alweer geflikt. Hij heeft zich vanavond met Zuid-Afrika geplaatst voor het WK. ...

220
220
Verschueren naar Anderlecht: eindelijk de juiste functie?

RSC Anderlecht gaat voor een grote verandering. Nog maar eens. Hoofdaandeelhouder Marc Coucke wil ...

235
235
OHL zoekt coach: ex-Rode Duivel grote favoriet

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe trainer nadat Union SG David Hubert kwam wegplukken. ...

147
147
'Nieuwe België': gouden generatie laat Europees land dromen

Het is eindelijk prijs. Noorwegen gaat zo goed als zeker naar het WK 2026. We hoopten al vele ...

165
165
'Club Brugge kan cashen: strijd om smaakmaker barst los'

Club Brugge heeft een bijzonder lucratieve zomer achter de rug, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

234
234
'Coucke hakt knopen door: Renard out bij Anderlecht?'

Officieel is de kogel nog niet door de kerk, maar eerstdaags stelt RSC Anderlecht de nieuwe ...

756
756
Anderlecht-alarm: ‘Verschueren sneuvelt in recordtijd’

Wordt Michael Verschueren straks de ceremoniële voorzitter die het vuur opvangt voor Marc ...

410
410
Hevige clash ontaardt volledig tussen Brusselmans & De Wever

Herman Brusselmans zorgde de afgelopen jaar meer dan eens voor een vleugje controverse. Recent stond ...

172
172
Hayen in zak en as: Club Brugge velt zwaar verdict

Club Brugge boekte voor de interlandbreak een cruciale zege tegen Union, een lijn die Blauw-Zwart ...

467
467
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

De interlandperiode is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League te richten. ...

199
199
Coucke zet plan on hold: Vandenhaute grote spelbreker?

Tijdens de interlandbreak blijft Marc Coucke niet bij de pakken zitten bij RSC Anderlecht, want de ...

389
389
'Rampscenario voor Club Brugge: steunpilaar langer out'

Club Brugge gaat een paar drukke weken tegemoet, want zowel in eigen land als in Europa volgen de ...

281
281
Aster & Lize verrassen met onverwachte liefdeswending

Tussen drukke opnames, voetbal en mode lanceert hij binnenkort ook zijn belangrijkste ...

65
65
Toch twijfel over Garcia: ontploffingsgevaar in de lucht

De Rode Duivels kunnen het WK 2026 al ruiken. Na het gelijkspel tegen Noord-Macedonië werd er ...

147
147
Club jubelt: superster vervoegt overvolle ziekenboeg Barça

Club Brugge is dit seizoen weer actief in de Champions League. In het kampioenenbal wachten er nog ...

131
131
Drie jonge Duivels bonken stevig op de deur van Garcia

Na de Gouden Generatie van de Belgische nationale ploeg zijn de Rode Duivels naarstig op zoek naar ...

242
242
Bellamy vloekt op grote (kwel)Duivel: “Wales was bang"

De Rode Duivels boekten een belangrijke zege in Wales. Bondscoach Craig Bellamy mocht als eerste ...

340
340
Bormans gooit op tafel: Union machteloos door Pocognoli

Union SG heeft afscheid genomen van Sebastien Pocognoli. De Belgische oefenmeester gaat een nieuwe ...

170
170
Kleedkameronthulling Raskin: dit eiste Garcia tijdens de rust

De Rode Duivels kwamen al vroeg op voorsprong tegen Wales en alle mogelijke doemscenario’s ...

485
485

Meer sportnieuws