De Rode Duivels hadden gehoopt om met een zes op zes in dit interlandluik een grote stap richting het WK te zetten, maar dat zal sowieso al niet lukken. Ze slaagden er vrijdagavond immers niet om Noord-Macedonië opzij te zetten.
Net als in juni in Skopje blijven ze achter met een kater. Toen kwam dat nog door een late gelijkmaker, deze keer beten ze hun tanden stuk op de verdediging van de Macedoniërs. Daardoor kwamen ze niet verder dan 0-0.
LEES OOK: Verrassingen in basiself: Garcia geeft verklaring
Te weinig scorend vermogen bij DuivelsDe Duivels bleven niet over voldoende vernuft en scorend vermogen te beschikken om door de dubbele muur van hun tegenstander te raken. Doku, Saelemaekers en De Bruyne probeerden nochtans wel hard, maar nooit kon er een teamgenoot afwerken.
Het gebrek aan een scorende spits bij afwezigheid van Romelu Lukaku werd zo nog eens pijnlijk duidelijk. Rudi Garcia koos voor Leandro Trossard als valse negen, maar die kwam al bij al weinig in het stuk voor.
Openda zakt weer door ijs
Na rust gooide de bondscoach dan toch maar Loïs Openda in de strijd. De spits van Juventus kon echter opnieuw niet overtuigen. De kranten duiden hem unaniem aan als zwakste Duivels, flirtend met een buis. Bij Sudpresse krijgt hij slechts 4,5 op 10, de andere kranten houden het bij een vijfje.
"Hij heeft niets bijgebracht", oordeelden ze bij La Dernière Heure. Het Nieuwsblad noteerde dan weer vooral dat hij na zijn invalbeurt toch een grote kans kreeg, maar zijn chip niet over de doelman kreeg. "Hij heeft dapper gestreden, maar wéér ontbrak de afwerking", was dan weer de vaststelling van Sudpresse.