'Spectaculaire terugkeer Thomas Müller op komst’

door
'Spectaculaire terugkeer Thomas Müller op komst’

Thomas Müller is een clubicoon van Bayern München en een legende bij de Duitse nationale ploeg. De aanvaller trok de deur van Beieren dicht en ging aan de slag bij het Canadese Vancouter Whitecaps. Nu lonkt een spectaculaire terugkeer sneller dan verwacht.

Müller is een icoon van het Duitse voetbal en in de MLS wist hij onlangs nog de Canadese beker binnen te halen. Müller heeft nu 35 prijzen op zijn CV staan en is daarmee de Duitser met de meeste prijzen achter zijn naam. Nu wacht een Duitse comeback in de nabije toekomst.

LEES OOK: 'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Nagelsmann is enthousiast

Duitse bondscoach Julian Nagelsmann reageerde laaiend enthousiast over een terugkeer van Müller bij de Duitse nationale ploeg, maar dan wel in de technische staf. "Thomas is absoluut een kandidaat voor zo’n functie. Hij heeft alles in zich om hoofdtrainer te worden. Wat nu niet is, kan in de toekomst nog komen."

Nagelsmann beseft echter wel dat Müller nog verplichtingen heeft en zelfs nog niet is gestopt met voetballen. ”Hij heeft nog een contract in Canada tot eind 2026. Zijn club zal niet blij zijn als hij zegt: Ik kom twee weken later, want ik wil assistent zijn bij Duitsland."

Müller komt met groot nieuws

Op Instagram kondigde Müller alvast ‘groot nieuws’ aan. De Duitser zette een foto online van zichzelf tijdens een contractondertekening met het onderschrift: "Groot nieuws op komst! #Zomer2026." Voorlopig blijft het gissen wat Müller bedoelt, maar de geruchtenmolen slaat alvast op hol.

Zou jij Thomas Müller graag zien terugkeren bij de Duitse nationale ploeg?

Meest recent

'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

23
23
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

146
146
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

148
148
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

170
170
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

243
243
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

108
108
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

382
382
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

213
213
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

83
83
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

319
319
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

321
321
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

126
126
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

246
246
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

193
193
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

253
253
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

145
145
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

452
452
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

176
176
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

155
155
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

72
72
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

175
175
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

279
279
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

80
80

Meer sportnieuws