Bekritiseerde Duivel slaat terug: "Ik zal me nog bewijzen"

door
Bekritiseerde Duivel slaat terug:

De Rode Duivels staan voor een zeer belangrijk tweeluik. Vrijdag krijgen ze het bezoek van Noord-Macedonië en na het weekend trekken ze naar Wales. Het wordt uitkijken welke keuzes Rudi Garcia in zijn basiself zal maken.

Achterin is de verwachting dat de bondscoach wel zal vasthouden aan de gebruikelijke namen. Centraal blijft wellicht het duo Debast-Theate staan, terwijl op de flanken Meunier en De Cuyper de meest voor de hand liggende titularissen zijn.

LEES OOK: Garcia deelt tik uit na niet-selectie: “Hij staat verder”

De Winter greep kansen niet

Voor andere jongens wordt het wellicht wachten op een kans. Dat lijkt bijvoorbeeld het geval voor Koni De Winter, die voorlopig vrede moet nemen met een rol als doublure. Dat komt omdat hij bij de speelkansen die hij kreeg ook nog niet helemaal kon overtuigen.

"Ik heb kansen gekregen en niet gegrepen", beseft de speler van AC Milan in Het Nieuwsblad. Hij ging in de fout tegen Oekraïne en moest tegen Wales en Noord-Macedonië depanneren als rechtsachter, wat niet zijn beste positie is. "Er is één verzachtende omstandigheid: het team kende collectief moeilijke momenten in die matchen. (snel) Maar ’t is waar, ik kan beter."

Nog niet afgeschreven

De Winter heeft de verwachtingen tot dusver nog niet helemaal kunnen inlossen bij de nationale ploeg. Hij wordt al jaren gezien als een groot talent, maar de teller staat dusver nog maar op vier caps. Een basisplaats zit er voorlopig niet in.

"Ik ben pas 23, hé", verdedigt hij zich echter. "De voetbalbond en Rudi Garcia hebben mij niet afgeschreven, ik zal me de komende maanden zeker nog kunnen tonen, en ook ikzelf heb genoeg zelfvertrouwen. Dat zal ik niet snel verliezen, want mijn parcours heeft me gesterkt."

Moet hij in dit tweeluik een nieuwe kans krijgen?

Meest recent

Heeft Sam Kerkhofs plots een tweede ploeg in handen?

Aster Nzeyimana en Sam Kerkhofs: twee bekende koppen, elk in hun eigen domein, maar met meer gemeen ...

48
48
'Renard doet gouden zaken: jackpot voor Anderlecht'

Olivier Renard kreeg bij RSC Anderlecht deze zomer niet alleen de opdracht om te snijden in de ...

67
67
'Kassa rinkelt bij Union: Pocognoli out, De Mil in?'

Als een donderslag bij heldere hemel blijkt Sébastien Pocognoli op weg naar de uitgang bij ...

89
89
Olivier Deschacht volledig afgemaakt: "Grootste dommerik"

Olivier Deschacht, jarenlang een vertrouwd gezicht op het veld bij RSC Anderlecht, heeft de ...

207
207
Opvolging verzekerd: nieuw goudhaantje voor Club Brugge

Club Brugge heeft een drukke zomer achter de rug, waarin tal van sterkhouders moesten worden ...

196
196
Hasi kruist vingers: dubbele opsteker voor Anderlecht

Ondanks de zege tegen Standard komt de interlandbreak niet per se ongelegen voor RSC Anderlecht, ...

161
161
Ruben Van Gucht onder vuur: justitie gaat tot op het bot

Ruben Van Gucht, al jarenlang een van de bekendste sportankers van de VRT en een vertrouwde stem ...

93
93
STVV blijft verbazen en haalt ook tijdens interlandbreak uit

De reguliere competitie is intussen al een derde ver en in het klassement kunnen we nog steeds een ...

144
144
'Chelsea komt met zeer belangrijk nieuws voor Penders'

Voor de komende interlands moet Mike Penders zich opnieuw melden bij de Jonge Duivels, nadat hij in ...

62
62
'Kompany dreigt volgende ster te verliezen bij Bayern'

Vincent Kompany is met Bayern München flitsend aan het seizoen begonnen. De eerste tien ...

61
61
Weldra bij Italië? Tresoldi reageert op uitspraken Gattuso

In de eerste weken van het seizoen had hij het nog lastig om zich door te zetten, maar dezer dagen ...

98
98
Nakend vertrek Pocognoli: Union stuurt duidelijk signaal

Er viel donderdag toch een bommetje op de Jupiler Pro League. Landskampioen Union lijkt plots immers ...

193
193
Bekritiseerde Duivel slaat terug: "Ik zal me nog bewijzen"

De Rode Duivels staan voor een zeer belangrijk tweeluik. Vrijdag krijgen ze het bezoek van ...

67
67
Bliksemvertrek Pocognoli: Vandenbempt stomverbaasd

Het is deze week plots alle hens aan dek bij Union. De landskampioen moet van de ene dag op de ...

281
281
Om deze reden greep Anderlecht in de zomer naast Duivel

Er is de voorbije weken heel wat gezegd en geschreven over de spitsenkwestie bij Anderlecht. Luis ...

177
177
Bliksemvertrek De Mil: Charleroi reageert

Er lijkt een trainerswals op komst te kunnen zijn in de Jupiler Pro League. Dat heeft alles te maken ...

463
463
TRANSFERUURTJE: 'Nog vertrekkers bij Club, geen knaltransfer Neymar'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

121
121
‘Club Brugge verbaast en gaat all-in voor grote naam’

Er staat weer een heuse trainerscarrousel voor de deur in België. In de Jupiler Pro League gaat ...

459
459
Union in zak en as: Pocognoli neemt pion mee naar Monaco'

Union SG staat op het punt om hoofdtrainer Sebastien Pocognoli te verliezen. Het Franse AS Monaco ...

266
266
Hasi vreest: Anderlecht op ramkoers met De Cat?

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat weer een nieuw goudhaantje in de rangen. De 17-jarige ...

348
348
'Courtois duidt Rode Duivel aan als opvolger bij Real'

Thibaut Courtois vierde vorige lente al zijn 33ste verjaardag, maar als doelman lijkt hij zeker wel ...

319
319
'Union is Pocognoli kwijt: opvolger al in vizier'

In de zomer wist Union eindelijk zijn trainersvloek te doorbreken. Het verloor sinds de terugkeer op ...

619
619
Gruwelijk beeld: oude JPL-bekende viraal met horrorblessure

Enkele jaren geleden trok de Chinese competitie nog veel aandacht door met megasalarissen heel wat ...

118
118
Laatbloeier bij Rode Duivels? "Het is een doel"

Rudi Garcia verraste door voor de komende interlands Axel Witsel terug bij de Rode Duivels te halen. ...

83
83
'Toptalent zorgt voor ergernis bij Jonge Duivels'

De komende dagen zullen de ogen niet alleen gericht zijn op de Rode Duivels. Ook de Jonge Duivels ...

215
215

Meer sportnieuws