Hayen legt vinger op wonde: "Dat was het verschil"

door
Hayen legt vinger op wonde:

Club Brugge is dinsdagavond toch een beetje van zijn Europese wolk gedonderd. Het kon geen verlengstuk breien aan de klinkende zege tegen AS Monaco en moest zijn meerdere erkennen in Atalanta. Het kon in Bergamo zijn stunt van vorig seizoen niet herhalen.

Toen wist Club nog twee keer de Italianen te kloppen, maar nu gingen ze met 2-1 onderuit. Nochtans stond Blauw-Zwart lange tijd op voorsprong, maar in het slotkwartier ging het nog kopje onder. Een vermijdbare strafschop luidde hun ondergang in.

LEES OOK: Hayen neemt schlemiel bij Club in bescherming

Club pakt cadeaus niet uit

Nicky Hayen kon dan ook niet helemaal tevreden zijn over zijn elftal. Hij nam Cisse Sandra wel in bescherming voor zijn ongelukkige hoofdrol in de strafschopfase, maar trok tegelijk ook eerlijke conclusies over zijn elftal.

Hij zag bijvoorbeeld dat vrijwel meteen na de 1-1 zijn team een enorme kans na een blunder nog liet liggen. "Dat is het grote verschil: zij krijgen een cadeau en pakken het uit en wij niet", stelde hij vast op de website van Club.

Fouten worden afgestraft

Hayen zag dan ook dat Club de nederlaag alleen maar aan zichzelf te wijten heeft. Daarbij moest hij een belangrijk verschil met vorig seizoen opmerken.

"Je staat 0-1 voor, hebt balbezit en doet de juiste dingen. Alleen mag dat dan niet gebeuren, want details in de Champions League maken het verschil en dat is vanavond gebleken", klonk het. "In de Champions League moet je foutloos kunnen spelen en ik denk dat we dat vorig jaar heel vaak gedaan hebben. Toen waren wij het die een fout van de tegenstander afstraften en vandaag is het omgekeerde gebeurd."

Ben je het eens met zijn analyse?

Meest recent

Hayen legt vinger op wonde: "Dat was het verschil"

Club Brugge is dinsdagavond toch een beetje van zijn Europese wolk gedonderd. Het kon geen ...

39
39
Bizar: ex-Rode Duivel wordt opgeroepen door... Haïti

Er komen snel weer interlands aan, want begin oktober staat de volgende reeks ...

26
26
Blamage voor Ajax, Bayern haalt uit, Liverpool onderuit

Dinsdagavond stonden er weer heel wat wedstrijden in de Champions League op het programma. Die ...

30
30
Hayen neemt schlemiel bij Club in bescherming

Club Brugge heeft dinsdag een tik gekregen in de Champions League. Het slaagde er niet in om zijn ...

140
140
Domper voor Standard: sterkhouder mist Clasico

Standard maakt zich op voor een kraker op zondag, want dan moet het op bezoek bij Anderlecht. Nadat ...

72
72
Antiheld Club in zak en as: "Ik trek me dit heel hard aan"

Club Brugge heeft dinsdag niet opnieuw een straf resultaat kunnen neerzetten in de Champions League. ...

174
174
Anderlecht meldt geweldig nieuws voor Clasico

Komend weekend staan er in de Jupiler Pro League weer enkele interessante affiches op het programma. ...

227
227
Kranten duiden 2 zondebokken aan na pijnlijke ommekeer Club

Club Brugge is er niet in geslaagd om ook zijn tweede wedstrijd in de Champions League te winnen. ...

440
440
Belgisch toptalent hakt knoop door tussen België en Congo

De Belgische nationale ploeg is onder bondscoach Rudi Garcia en Vincent Mannaert in opbouw. Die ...

149
149
Matig Club Brugge laat zich ringeloren in Bergamo

Club Brugge speelde vanavond zijn tweede match in de League Phase van de Champions League. Na de ...

211
211
Mac Allister zit met iets in zijn maag bij Union SG

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Newcastle United. Na de eerste driepunter op het ...

57
57
Club Brugge juicht in Bergamo: "Méér dan 30 miljoen euro"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn tweede groepswedstrijd in de League Phase van de Champions ...

138
138
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo eindelijk weer boven water

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

90
90
Pafos in Champions League: sprookjesverhaal met donkere rand?

Pafos FC speelt vanavond tegen Bayern München zijn eerste thuismatch in de League Phase van de ...

76
76
KRC Genk met héél straf statement: geen uitfans meer

KRC Genk heeft vandaag gereageerd op de stevig uithaal van STVV. De Truienaars waren niet te spreken ...

235
235
'Kane‑dreun: Kompany zweet door enorme wending'

Vincent Kompany moet successen zien te brengen bij Bayern München. Voorin vertrouwt de ...

75
75
Bom bij AA Gent: club zet grote naam op straat

AA Gent blijft een club waar er veel wijzigt op korte termijn. De club heeft vanavond meegedeeld dat ...

226
226
De 11 namen: Hayen kiest één verrassing bij Club Brugge

Met een 4-1 zege tegen AS Monaco schoot Club Brugge prima uit de startblokken in de League Phase van ...

119
119
Horrorstart: CDK’s sterrendom brokkelt volledig af

De glans rond Charles De Ketelaere brokkelt af: mini-blessures, haperend ritme en een loodzware ...

79
79
KRC Genk glundert: Heymans plakt datum op comeback

KRC Genk sleepte vorige week zowel tegen Rangers als STVV op de valreep een overwinning uit de brand ...

120
120
Vijf voor twaalf in Anderlecht: hoofd Hasi op kapblok

Dankzij een zege tegen AA Gent leek de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar dat bleek slechts ...

409
409
Club NXT geeft goede voorbeeld en verslaat Atalanta

Op de tweede speeldag van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atalanta. In de ...

91
91
Genk op ramkoers: Fink siddert door blessuregolf

KRC Genk spoelde de mislukte competitiestart vorige week door met enkele even krappe als deugddoende ...

246
246
Club troefde topclubs af voor goudklomp: "Daarom Brugge"

Club Brugge deed de afgelopen jaren heel wat mooie transfers en met Nicolo Tresoldi hoopt Bauw-Zwart ...

335
335
Pocognoli gooit olie op het vuur voor Newcastle

Union SG hoopt de uitstekende start in de Champions League verder te zetten tegen Newcastle United. ...

71
71

Meer sportnieuws