Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

door
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt gemakkelijker gezegd dan gedaan. Toch lijkt het einde in zicht want Bart Verhaeghe kwam met groot nieuws tijdens een interview met Het Nieuwsblad.

Club Brugge is hyperambitieus en wil een nieuw stadion bouwen, zeker omdat het huidige Jan Breydelstadion verouderd is. De afgelopen jaren haalde Blauw-Zwart ook heel wat miljoenen binnen met transfers en straffe Europese resultaten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

Groot nieuws

Verhaeghe liet dan ook weten dat die miljoenen vooral zullen worden geïnvesteerd in het nieuwe stadion. “De helft investeerden we in nieuwe spelers. De rest gaat vooral in de pot voor het stadion. Dat zal een aanzienlijke investering zijn. Zaterdag zat ik in het nieuwe stadion van La Louvière en dacht ik: ‘Hopelijk komt het bij ons na bijna twintig jaar ook eindelijk in orde.’”

Vervolgens kwam Verhaeghe met groot nieuws over een exacte voorspelling wanneer het nieuwe stadion er effectief zal staan. “2028-2029 is realistisch. We hopen in 2026 te starten met de bouw. Er lopen twee dossiers bij de Raad van State. Hopelijk volgt eind dit jaar duidelijkheid en daarna hopen we op groen licht van de Raad voor Vergunningsbetwistingen.”

Laatste stap

Vooral de buurtbewoners moeten volledig overtuigd zijn. “In mei zaten we samen met de stad, voor- en tegenstanders en politie. De politie bevestigde nog eens dat er geen overlast zal zijn omdat er geen wagens in de blauwe zone kunnen.”

Verhaeghe is niet mals voor de tegenstand. “Het ergste is dat de tegenstanders niet eens de moeite doen om ons uitgebreide dossier te lezen. Zij verspreiden liever om de haverklap fake news. Sorry dat ik het zeg, maar dat is echt zielig. Het gesprek was gelukkig positief. Er is hoop.”

Denk jij dat het nieuwe stadion er in het seizoen 2028/2029 zal staan?

Meest recent

'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

44
44
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

12
12
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

86
86
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

148
148
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

139
139
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

97
97
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

62
62
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

116
116
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

93
93
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

133
133
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

270
270
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

74
74
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

40
40
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

161
161
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

330
330
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

201
201
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

281
281
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

82
82
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

121
121
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

51
51
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

108
108
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

53
53
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

445
445
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

239
239
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

129
129

Meer sportnieuws