Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

door
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt gemakkelijker gezegd dan gedaan. Toch lijkt het einde in zicht want Bart Verhaeghe kwam met groot nieuws tijdens een interview met Het Nieuwsblad.

Club Brugge is hyperambitieus en wil een nieuw stadion bouwen, zeker omdat het huidige Jan Breydelstadion verouderd is. De afgelopen jaren haalde Blauw-Zwart ook heel wat miljoenen binnen met transfers en straffe Europese resultaten.

LEES OOK: Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Groot nieuws

Verhaeghe liet dan ook weten dat die miljoenen vooral zullen worden geïnvesteerd in het nieuwe stadion. “De helft investeerden we in nieuwe spelers. De rest gaat vooral in de pot voor het stadion. Dat zal een aanzienlijke investering zijn. Zaterdag zat ik in het nieuwe stadion van La Louvière en dacht ik: ‘Hopelijk komt het bij ons na bijna twintig jaar ook eindelijk in orde.’”

Vervolgens kwam Verhaeghe met groot nieuws over een exacte voorspelling wanneer het nieuwe stadion er effectief zal staan. “2028-2029 is realistisch. We hopen in 2026 te starten met de bouw. Er lopen twee dossiers bij de Raad van State. Hopelijk volgt eind dit jaar duidelijkheid en daarna hopen we op groen licht van de Raad voor Vergunningsbetwistingen.”

Laatste stap

Vooral de buurtbewoners moeten volledig overtuigd zijn. “In mei zaten we samen met de stad, voor- en tegenstanders en politie. De politie bevestigde nog eens dat er geen overlast zal zijn omdat er geen wagens in de blauwe zone kunnen.”

Verhaeghe is niet mals voor de tegenstand. “Het ergste is dat de tegenstanders niet eens de moeite doen om ons uitgebreide dossier te lezen. Zij verspreiden liever om de haverklap fake news. Sorry dat ik het zeg, maar dat is echt zielig. Het gesprek was gelukkig positief. Er is hoop.”

Denk jij dat het nieuwe stadion er in het seizoen 2028/2029 zal staan?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

41
41
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

21
21
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

23
23
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

89
89
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

60
60
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

157
157
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

193
193
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

47
47
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

113
113
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

353
353
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

262
262
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

214
214
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

84
84
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

77
77
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

208
208
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

106
106
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

135
135
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

410
410
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws