AA Gent-fans smullen: "Dankuwel Club Brugge!"

door
AA Gent-fans smullen:

Na een wisselvallige start van het seizoen, zette AA Gent in het slot van de zomermercato nog een tandje bij. Zo ging men onder meer bij rivaal Club Brugge aankloppen voor Michal Skoras. En na één wedstrijd lijkt de komst van de Poolse aanvaller al een gouden zet.

In de zomer van 2023 betaalde Blauw-Zwart nog zo'n 6 miljoen euro om Skoras over te nemen van Lech Poznan. Maar dat bleek niet meteen een geslaagde investering. De flankaanvaller had het, op enkele opflakkeringen na, lastig om zich door te zetten en moest vooral vrede nemen met een invallersrol.

LEES OOK: Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Last-minute koopje Gent

In het huidige seizoen kwam er niet meteen beterschap in zijn situatie. Zelfs in afwachting van de nieuwe flankaanvallers, kreeg middenvelder Hugo Vetlesen de voorkeur in de basiself. Desondanks leek een vertrek niet aan de orde. Tot AA Gent in het absolute slot van de transferperiode kwam aankloppen.

Uiteindelijk wisten de Buffalo's zowel Club als Skoras zelf te overtuigen. De Oost-Vlamingen betaalden iets minder dan 2 miljoen euro en legden de flankaanvaller vast tot medio 2029. Op basis van zijn debuutmatch lijkt dat een uitstekende zet van Gent.

Meteen grote uitblinker

Zondag tegen Antwerp (1-2) kroonde Skoras zich immers tot de grote held. Hij scoorde zelf een doelpunt en lag ook aan de basis van de winnende treffer. Daarmee hielp hij zijn nieuwe ploeg, die lange tijd met een man minder stond, aan een gouden zege. Op het sociale medium 'X' zijn de reacties bij de Gentse achterban dan ook erg positief. Terwijl bepaalde Club-fans zich al afvragen of het wel een goede zet was hem te laten gaan.

Club had Skoras beter gehouden ...

Meest recent

Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

18
18
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

17
17
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

32
32
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

148
148
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

73
73
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

104
104
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

188
188
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

119
119
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

77
77
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

94
94
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

270
270
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

884
884
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

93
93
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

78
78
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

91
91
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

347
347
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

479
479
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

394
394
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

722
722
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

211
211
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

269
269
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

540
540
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

375
375
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

287
287

Meer sportnieuws