Oh haalt zijn gram: Genk sneert na afgesprongen transfer

door
Oh haalt zijn gram: Genk sneert na afgesprongen transfer

Het is bij KRC Genk nog een zeer bewogen einde van de mercato geworden. De Limburgers vestigden een nieuw transferrecord door Tolu Arokodare voor 27 miljoen euro inclusief bonussen te verkopen aan Wolves, maar zagen een tweede record door de neus geboord.

Het zag er aanvankelijk immers naar uit dat Hyeon-gyu Oh nog zou gaan vertrekken voor een som die nog hoger kon oplopen dan die voor Tolu. VfB Stuttgart bleek immers bereid om in totaal 28 miljoen euro neer te tellen voor de Zuid-Koreaan.

LEES OOK: Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

Oh speelt zich in de kijker

Maar op het allerlaatste moment ging die overgang niet door. Stuttgart blies de deal nog af omdat ze bij de medische keuring een probleem met de knie van Oh vonden. Dat werd door de speler zelf snel stellig ontkend.

En Oh bewees in de nacht van dinsdag op woensdag ook dat hij gewoon speelklaar is. Hij was immers dé uitblinker in de oefeninterland van Zuid-Korea tegen Mexico. Het werd 2-2, waarbij Oh goed was voor een goal en een assist.

Genk sneert na afgesprongen toptransfer

Dat zorgt ervoor dat ze bij Genk ook niet kunnen laten om even te sneren naar Stuttgart. "Oh vs medische testen: 1-0", schrijven ze immers op hun sociale media bij een bericht over de prestatie van Oh bij zijn nationale ploeg.

Het zal toch aangekomen zijn bij Genk dat ze uiteindelijk een megabedrag in rook zagen opgaan, maar de komende maanden kunnen ze nu wel nog op hun goalgetter rekenen. Met Jusef Erabi haalden ze ook nog een vervanger voor Tolu, terwijl ook jonkies Mirisola en Bibout in de schaduw nog klaarstaan.

Dat de transfer van Oh afsprong, is voor Genk...

Meest recent

Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

50
50
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

123
123
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

76
76
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

66
66
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

142
142
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

293
293
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

124
124
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

305
305
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

109
109
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

167
167
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

153
153
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

240
240
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

608
608
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

148
148
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

262
262
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

66
66
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

221
221
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

104
104
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

159
159
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

336
336
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

296
296
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

153
153
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

351
351
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

256
256
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

266
266

Meer sportnieuws