Beveren haalt nog voormalig Belgisch toptalent binnen

door
Beveren haalt nog voormalig Belgisch toptalent binnen

In de Challenger Pro League is het seizoen intussen ook al vier speeldagen ver. Twee teams pronken daarbij nog met een feilloos rapport: KV Kortrijk en SK Beveren. Desondanks oordeelden ze op de Freethiel dat extra versterking nog welkom was.

De Waaslanders zagen in het slot van de mercato immers nog één van hun smaakmakers vertrekken, want KV Mechelen kwam nog Mathis Servais wegplukken. Nu heeft Beveren nog een extra middenvelder gehaald, ondanks dat de transfermarkt eigenlijk al gesloten is.

LEES OOK: Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

Beveren haalt Rigo nog binnen

Ze zijn er immers in geslaagd om nog Dante Rigo te strikken. De 26-jarige middenvelder tekende een contract voor twee seizoenen bij Beveren. Dat was nog mogelijk omdat Rigo een vrije speler was. Hij was de laatste twee jaar aan de slag bij Grenoble, waar zijn contract deze zomer niet verlengd werd.

Rigo maakte deel uit van de generatie Jonge Duivels die in 2015 een bronzen plak pakte op het WK U17. Hij stond in die periode ook te boek als een groot talent bij PSV, maar de grote doorbraak zou in Eindhoven nooit komen.

Niet te weigeren opportuniteit

Na uitleenbeurten aan Sparta Rotterdam en ADO Den Haag belandde Rigo begin 2022 bij Beerschot, waar hij anderhalf jaar zou blijven. Daarna volgde Grenoble, waar hij in twee jaar 61 wedstrijden in de Ligue 2 speelde. Nu mag Rigo zich dus weer bewijzen in België.

"Met Dante halen we een speler met de nodige ervaring in het Belgische én buitenlandse voetbal", aldus general manager Bob Peeters. "Zijn traptechniek en voetbalinzicht zorgen voor een meerwaarde in onze kern. Dante was transfervrij waardoor we deze opportuniteit niet konden laten liggen. Na het vertrek van Mathis Servais wilden we het middenveld nog versterken. Met de komst van Ferre Slegers en Dante Rigo zijn we daar hopelijk in geslaagd."

Slimme transfer van Beveren?

Meest recent

'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

7
7
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

29
29
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

38
38
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

64
64
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

65
65
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

112
112
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

194
194
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

41
41
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

34
34
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

127
127
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

312
312
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

165
165
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

249
249
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

78
78
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

110
110
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

46
46
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

91
91
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

51
51
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

421
421
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

216
216
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

124
124
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

560
560
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

189
189
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

218
218
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

125
125

Meer sportnieuws