OHL wrijft zich in de handen na slag: 'Neus voor goals'

door
OHL wrijft zich in de handen na slag: 'Neus voor goals'

Oud-Heverlee Leuven heeft op de slotdag van de zomermercato nog uitgepakt met een oude bekende. Sory Kaba tekende een contract voor één seizoen met nog een optie voor een extra jaar. Hij begint aan zijn tweede termijn in Leuven.

Kaba droeg in het seizoen 2021/2022 al het tenue van OHL en hij scoorde toen 12 doelpunten met 3 assists in 29 wedstrijden. Nu wrijft OHL zich in de handen want de spits kwam met een duidelijke boodschap op de proppen.

LEES OOK: 'OHL wil stunten met terugkeer ex-smaakmaker'

Goals gegarandeerd

Sory beloofde aan de fans doelpunten. ‘Nu komt Kaba terug naar Leuven om het aanvallend compartiment te versterken met zijn ervaring en zijn neus voor doelpunten. Kaba komt over van Las Palmas en tekent een contract van één seizoen, met een optie op een extra jaar’, klinkt het op de webstek van OHL.

Ook TD Gyorgy Csepregi is in de wolken. “We zijn erg blij dat we Sory Kaba nog hebben kunnen binnenhalen. Hij kent de club en wilde heel graag terugkomen naar OH Leuven. Zijn profiel past perfect binnen het Belgische voetbal: sterk, doelgericht en met een bewezen track record. Hij is een spits die makkelijk scoort, een wedstrijd kan doen kantelen en voor extra gevaar kan zorgen. Bovendien heeft hij veel ervaring waarmee hij onze jonge spelers kan helpen ontwikkelen.”

OHL helpen

Op de officiële kanalen maakte Kaba de fans alvast warm. “Ik wil doelpunten maken en ik wil het team helpen”, klonk het vol vertrouwen. OHL heeft een zes op zes in de Jupiler Pro League en staat op een tiende plek in het klassment.

 

Denk jij dat Sory Kaba een schot in de roos zal zijn bij OHL?

Meest recent

'Mechele incasseert enorme optater bij Rode Duivels'

De Rode Duivels maakten vorige week een goede beurt tegen Liechtenstein en Kazachstan. Bondscoach ...

13
13
Genk grijpt drastisch in: aanvaller teruggezet naar beloften

KRC Genk maakt zich op voor een bijzonder pittig tweede luik van het seizoen. In aanloop naar de ...

105
105
'Alarm in Anderlecht: Renard op ramkoers met Stroeykens'

Ook op de slotdag van de Belgische zomermercato slaagde RSC Anderlecht er niet in om verlost te ...

198
198
Voetbalbond maakt scheidsrechters speeldag 7 bekend

De interlandbreak zit erop, de transfermarkt is gesloten. In de Jupiler Pro League staat komend ...

117
117
Coucke legt Anderlecht plat: club op intensief

Wouter Vandenhaute is voorzitter af bij RSC Anderlecht, maar niemand neemt voorlopig het stokje over ...

540
540
KRC Genk & Dender kondigen lastminute vertrekkers aan

Afgelopen nacht sloot de zomermercato in België onverbiddelijk haar deuren, maar ook na de ...

93
93
Coucke hakt knoop door: Anderlecht in Qatarese handen?

Met het vertrek van Wouter Vandenhaute als voorzitter breekt er een nieuw tijdperk aan bij RSC ...

657
657
Kat Kerkhofs krijgt het verlossende antwoord: "We doen het!"

Een paar dagen geleden kwam er enorm heuglijk nieuws vanuit het gezin Mertens-Kerkhofs. Met de ...

131
131
Makelaar hekelt Club Brugge: "Pot verwijt de ketel"

De kassa rinkelde deze zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, dat ruim 80 miljoen verdiende. Al ...

688
688
'Renard draait overuren: Anderlecht casht in januari'

RSC Anderlecht heeft een grotendeels teleurstellende zomermercato achter de rug. De vele aanwinsten ...

589
589
Nederland woest: 'Jack Van Gelder moet echt zijn bek houden'

Wat jarenlang een verbond leek tussen twee stemmen uit het oude sportmedialandschap, is plots ...

115
115
'Paniek bij Zulte Waregem: Vandenbroeck diep in de rats'

De zomertransferperiode is voorbij en dan komen de eerste analyses van de Belgische clubs naar ...

539
539
‘Transferommekeer compleet: toekomst Saelemaekers bekend'

Alexis Saelemaekers speelde de afgelopen seizoenen op huurbasis bij respectievelijk Bologna en AS ...

228
228
'Oorlog gaat verder: 'koppig' Real weigert vredespijp'

Real Madrid is onder Xabi Alonso aan een nieuw tijdperk begonnen. De Spaanse grootmacht hoopt ook in ...

190
190
“Gekste ooit” - Gattuso compleet door het lint bij Italië

Italië leek op weg naar een nieuwe blamage tegen Israël, maar na een knotsgekke wedstrijd ...

79
79
‘Stef Wils blijft met hoofdpijn achter bij Antwerp'

Royal Antwerp FC moest deze zomer weer verkopen om schulden af te betalen. De club heeft een ferme ...

518
518
OHL wrijft zich in de handen na slag: 'Neus voor goals'

Oud-Heverlee Leuven heeft op de slotdag van de zomermercato nog uitgepakt met een oude bekende. Sory ...

76
76
Club Brugge laat concurrentie verbleken: ‘Gouden zaken’

De zomermercato zit erop en voor Club Brugge was het een woelige tijd. Een periode vol ...

877
877
Vanaken deelt bericht dat tot tranen toe beweegt

Hans Vanaken heeft er samen met de Rode Duivels een geslaagd tweeluik opzitten in de kwalificaties ...

1299
1299
‘Renard faalt: vijf rampscenario’s Anderlecht onthuld’

De zomermercato in België is afgesloten. Op de slotdag van de transferperiode stelde RSC ...

742
742
Kane reageert op racisme en rellen, UEFA radeloos

De interlandperiode is voor de Rode Duivels voorbij, maar er staan nog WK-kwalificatiewedstrijden op ...

80
80
‘Aardverschuiving Matz Sels, Zidane heeft topjob beet’

De zomertransferperiode zit er bij de meeste competities op, maar er staat nog heel wat te ...

192
192
Marc Coucke zwijgt niet langer: 'Woorden raken diep'

Marc Coucke heeft er een heel woelige week opzitten. De eigenaar van Anderlecht geraakte andermaal ...

1138
1138
Genk troeft Europese clubs af met last-minute transfer

KRC Genk heeft nog een last-minute transfer bekendgemaakt op de officiële kanalen. De ...

799
799
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, vuurwerk op slotdag'

De zomerse transfermercato is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer Deadline ...

793
793

Meer sportnieuws