Twee Duivels stellen teleur: "Wat ziet Garcia toch in hem?"

door
Twee Duivels stellen teleur:

De Rode Duivels begonnen om 20u45 aan hun vierde opdracht op weg naar het WK 2026, waarin ze voorbij Kazachstan moeten zien te raken. Halfweg ziet het er ook goed uit voor het Belgische elftal.

De Duivels namen immers van meet af aan de wedstrijd in handen en domineren, maar scoren lukte lange tijd niet. Kansen waren er nochtans wel, maar de afwerking was nog niet scherp genoeg en de Kazachse doelman Seisen speelt een sterke partij.

LEES OOK: City-fans in shock: Doku kapot na uithaal van Guardiola

Dubbele voorsprong voor Duivels

Kort voor rust werd de bal echter alsnog gebroken. De Bruyne opende met een schicht eindelijk de score en amper twee minuten later werd het al 2-0. Doku pakte uit met een knappe kap en een mooie plaatsbal.

Nochtans kon de winger van Manchester City voordien niet overtuigen. Op X klaagden heel wat supporters dat hij het spel te veel vertraagde en dat zijn dribbels te voorspelbaar waren. Ook een andere Duivel kreeg heel wat kritiek.

Bakken kritiek op wingers

Op de andere flank kreeg Leandro Trossard de voorkeur op Malick Fofana, maar de aanvaller van Arsenal kon zich niet onderscheiden. Dat is niet de eerste keer bij de Duivels en dat zorgt ervoor dat heel wat fans het met hem gehad hebben.

Is de kritiek terecht?

Meest recent

Nieuwe Kompany-onthullingen: zó reageren Kane en Neuer

Vincent Kompany is bezig aan een fenomenaal seizoen met Bayern München. Daar werd hij deze week ...

54
54
Karetsas staat op: "Of ik het niet naar mijn zin had?"

In de Europa League speelde KRC Genk donderdagavond 0-0-gelijk tegen Real Betis. Op zich geen slecht ...

44
44
Anderlecht-aanwinst in nesten: Hasi deelt optater uit

RSC Anderlecht opent vrijdagavond de 12de speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van ...

160
160
Roma en Lille ijskoud gepakt, megastunt in Conference League

In de Europa League hebben enkele grotere clubs zich donderdagavond steken laten vallen, AS Roma en ...

44
44
Club Brugge verzwakt? Vanhaezebrouck geeft het antwoord

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Blauw-Zwart verloor namelijk ...

205
205
Betis-coach Pellegrini spreekt duidelijke taal over aanpak Genk

KRC Genk is er donderdagavond niet in geslaagd om zijn eerste thuiszege in de League Phase van de ...

332
332
Vidarsson breekt stilte na Gent-ontslag: "Als ik dat moet vertellen ..."

Nadat afgelopen zomer al serieus gesleuteld werd aan de sportieve structuur, voerde KAA Gent onlangs ...

250
250
Pijnlijk moment in Bayern-Club: "Dit kan je niet maken!"

Bayern München blijft dit seizoen de overwinningen opstapelen. Het nieuwste slachtoffer van de ...

259
259
UEL/UECL: Enorme stunt Go Ahead, Anderlecht-killer haalt uit

In de Europa League heeft Go Ahead Eagles donderdag voor een grote stunt gezorgd. De Nederlandse ...

62
62
Belgisch lichtpuntje in Europa: Genk bedwingt Real Betis

KRC Genk heeft de Belgische eer in de Europese competities ietwat kunnen redden deze week. In de ...

135
135
Hasi grijpt in: Anderlecht-sterkhouder apart genomen

Na de slipper van afgelopen weekend op STVV (2-2), wil RSC Anderlecht vrijdagavond aanknopen met een ...

197
197
"Tureluurs gespeeld" - Club-speler zakt hard door het ijs

Club Brugge is woensdagavond stevig op zijn limieten gebotst in de Champions League. Op het veld van ...

278
278
Nieuwe details in Noa Lang-rel: bliksemtransfer in de maak?

Noa Lang heeft niet bepaald een goed gevoel overgehoud aan zijn terugkeer op PSV. Met SSC Napoli ...

245
245
'Garcia puzzelt: deze 22 spelers 'zeker' van WK-selectie'

De Rode Duivels hebben in november voldoende aan een zege tegen Liechtenstein of Kazachstan om zich ...

357
357
Topaanwinst maakt brokken bij Club: Hayen geeft hard signaal

Club Brugge onderging woensdagavond de wet van de sterkste in de Champions League en verloor met 4-0 ...

387
387
Witte rook in toekomst Messi: superster tekent tot 2028

Lionel Messi is inmiddels al weer 38 jaar oud. Maar desondanks denkt de meervoudige Gouden Bal nog ...

72
72
‘Engeland in shock: Lammens zet transferbom nu al klaar’

Hij kwam als noodoplossing, maar Senne Lammens ontpopt zich razendsnel tot onbetwiste nummer ...

347
347
De 11 namen: Fink voert drie wijzigingen door bij Genk

In de Europa League krijgt KRC Genk zo dadelijk Real Betis. Ongeveer een uurtje voor de aftrap ...

36
36
'Relletje' bij Anderlecht: Hasi spreekt klare taal

RSC Anderlecht gaat vrijdag op bezoek bij Charleroi, waar Besnik Hasi geen beroep kan doen op een ...

365
365
KV Mechelen pakt uit: comeback cultfiguur compleet

Met een fraaie 19 op 33 prijkt KV Mechelen na 11 speeldagen op de vierde plaats. In de allicht ...

109
109
WK U17: Anderlecht velt definitief verdict over De Cat

De afgelopen dagen is er al veel inkt gevloeid over Nathan De Cat. Niet alleen omwille van de ...

197
197
'D-Day bij Antwerp: opvolger Wils al in de wachtkamer?'

Het zijn woelige tijden bij Antwerp, waar Stef Wils na een ondermaatse 2 op 18 steeds meer in vieze ...

717
717
Hevige TV-clash: Sergio zet ‘Flipke’ Joos op zijn plaats

De populaire voetbalpodcast 90 Minutes zorgt onverwacht voor heel wat opschudding. De 'opvolger' van ...

124
124
Hasi deelt slecht nieuws uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen STVV, waardoor het nu al drie ...

186
186
'Jackpot voor Club Brugge: trio laat kassa rinkelen'

Club Brugge ging woensdag kansloos met 4-0 onderuit tegen Bayern München. Een avond om snel te ...

391
391

Meer sportnieuws