KVM slaat wéér toe: 'strijder' tekent tot medio 2028

door
KVM slaat wéér toe: 'strijder' tekent tot medio 2028

Maandag om middernacht sluit de transfermarkt ook in België weer voor enkele maanden zijn deuren. Verschillende clubs steken op de valreep dan ook nog een tandje bij. KV Mechelen bijvoorbeeld, wist zondag voor de tweede keer op evenveel dagen tijd toe te slaan.

De Mechelaars kunnen voorlopig niet anders dan dik tevreden zijn over de start van het seizoen. Na zes speeldagen staat het te pronken op de derde plaats met 11 op 18. Enkel op het veld van Antwerp FC werd verloren, maar toen verdiende KVM meer na een sterke wedstrijd.

Na die sterke start wordt de ploeg van coach Fred Vanderbiest zelfs getipt als outsider voor de top zes. Om de kansen op zo'n stunt te vergroten was extra versterking wel welgekomen. Zeker na het vertrek van kapitein Rob Schoofs mocht er nog wat extra kwaliteit bij in de selectie.

LEES OOK: ‘KV Mechelen gaat hard: vervanger Schoofs is binnen’

Productief weekend

En daar wordt nu ook duidelijk werk van gemaakt. Zaterdag maakte KVM al de komst van aanvallende middenvelder Mathis Servais (SK Beveren) en flankaanvaller Myron van Brederode (AZ Alkmaar) bekend. Een dag later kondigden de Mechelaars dan weer een nieuwe controlerende middenvelder aan.

Zo maakte Malinwa de transfer van Dikeni Salifou. De 22-jarige international van Togo komt over van Werder Bremen, dat hem vorig seizoen al verhuurde aan het Oostenrijkse Austria Klagenfurt. Dit keer gaat het om een definitieve transfer. Salifou tekende voor drie seizoenen met optie tot een vierde.

Veelzijdige winnaar

Door zijn komst lijkt KVM voldoende opties op het middenveld te hebben. Sportief directeur Tom Caluwé is dan ook tevreden. "Dikeni is een moderne middenvelder die zowel fysiek sterk als technisch onderlegd is. Hij heeft laten zien dat hij veel potentieel heeft, en wij geloven dat hij bij KV Mechelen de ideale omgeving vindt om zich verder te ontwikkelen. Zijn veelzijdigheid en winnaarsmentaliteit zullen ons middenveld extra opties geven", aldus Caluwé op de clubwebstek.

KVM gaat dit seizoen meedoen voor de top zes ...

Meest recent

Club Brugge-exit na seizoen? Vermant spreekt heldere taal

Club Brugge lanceerde de voorbije maanden weer verschillende spelers richting de Europese ...

0
0
Coucke snoeihard aangepakt: "Kijk eerst in de spiegel"

Het vertrek van Wouter Vandenhaute als voorzitter van RSC Anderlecht is sinds afgelopen vrijdag een ...

80
80
Titelverdediger Rodri duidt winnaar Ballon d'Or aan

Eind deze maand is het zover, dan wordt voor de 69ste keer de Gouden Bal uitgereikt. Door ...

32
32
'Club Brugge schrikt plots op: bod van 20 à 25 miljoen'

Club Brugge is grotendeels klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt. Mogelijk vertrekt de ...

465
465
Eén Duivel op rand van afgrond: "Extreem moeilijke keuze Garcia"

Zondagavond kruisen de Rode Duivels in het Lotto Park de degens met Kazachstan. Bondscoach Rudi ...

89
89
'Anderlecht doet ultieme poging voor nieuwe topspits'

RSC Anderlecht nam afgelopen week noodgedwongen afscheid van Kasper Dolberg, die voor de nodige ...

618
618
Onthuld: 'Zo denkt De Bruyne écht over basisplaats Vanaken'

Na de moeizame periode onder Domenico Tedesco, nam Rudi Garcia begin dit kalenderjaar het stokje ...

679
679
Operatie 2026: Barça maakt plaats voor topaanwinst

FC Barcelona heeft een opvallend rustige zomermercato achter de rug. Dat heeft grotendeels te maken ...

227
227
KVM slaat wéér toe: 'strijder' tekent tot medio 2028

Maandag om middernacht sluit de transfermarkt ook in België weer voor enkele maanden zijn ...

88
88
'Lammens trekt grote ogen: schoktransfer bij United'

Senne Lammens gaat vanaf komend weekend strijden voor een basisplaats bij Manchester United. En ...

231
231
'Contacten lopen: transfer Stroeykens op de valreep'

RSC Anderlecht hoopt in het uiterste slot van de zomermercato nog een spits op de kop te tikken. ...

539
539
'Club lacht tanden bloot: nieuwe megatransfer staat al vast'

Over het algemeen heeft Club Brugge een geslaagde transferperiode achter de rug, al werd het wel een ...

1033
1033
'Barça doet LaLiga beven met twee mega-aankopen in 2026'

Ondanks de ongeziene transferdrukte in de rest van Europa, ging het sluiten van de zomermercato ...

411
411
'Houding Courtois zorgt voor verbazing bij Duivels'

De Rode Duivels nemen het zondagavond op tegen Kazachstan. Of Thibaut Courtois dan meer in actie zal ...

585
585
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenslag Anderlecht, vuurwerk Antwerp en KVM'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

440
440
Knaltransfer na Saudische jackpot? Matteo Dams reageert

Matteo Dams verraste vriend en vijand door op jonge leeftijd naar Saudi-Arabië te trekken. De ...

259
259
‘Einde verhaal: Carrasco incasseert genadeslag'

Yannick Carrasco is volledig uit beeld verdwenen bij de Belgische nationale ploeg. Onder Domenico ...

154
154
‘Overmars haalt uit: straffe dubbelslag Antwerp rond’

Het zijn nog drukke dagen op het slot van de zomermercato voor Royal Antwerp FC. Marc Overmars staat ...

570
570
'Standard verrast met oude bekende Club Brugge én Genk'

Standard Luik is nog niet klaar op de zomermercato. De Rouches zitten in een woelige periode waar ...

442
442
‘KV Mechelen gaat hard: vervanger Schoofs is binnen’

KV Mechelen gaat hard op het slot van de zomermercato. Malinwa zag met Rob Schoofs een belangrijke ...

247
247
‘Garcia zwiert deze Duivel genadeloos in de vuilbak’

De Rode Duivels nemen het namens de WK-kwalificatiewedstrijden op tegen Kazachstan. Liechtenstein ...

513
513
'Twaalf clubs polsten bij KRC Genk: recorddeal in de maak'

Bij KRC Genk gaat Dimitri De Condé nog een miljoenendeal afronden. De Limburgers gaan een van ...

359
359
Comeback Tom Waes zwaar overschaduwd door vraagtekens

Tom Waes heeft zijn comeback op de Vlaamse televisie allerminst gemist. Eén van de ...

174
174
Belgische Eredivisie-smaakmaker gewild: "Veel telefoontjes"

Het kan soms snel gaan in het voetbal. Vraag dat maar aan Jari De Busser. De Belgische doelman deed ...

72
72
'Transferbommetje dreigt rond Bart Verbruggen'

RSC Anderlecht won de afgelopen jaren geen prijzen, maar wist wel heel wat spelers te laten ...

340
340

Meer sportnieuws