Engelse pers gaat rechtstreeks los op Senne Lammens

door
Engelse pers gaat rechtstreeks los op Senne Lammens

Vlak voor het sluiten van de zomerse mercato in Engeland, wist Senne Lammens zijn droomtransfer naar de Premier League af te ronden. Zo tekende de 23-jarige doelman bij Manchester United. Daar zal hij vanaf nu wel onder een vergrootglas gehouden worden.

Hoewel hij slechts één, weliswaar geslaagd, seizoen als eerste doelman achter de rug had, werd begin deze zomer al duidelijk dat Lammens een transfer zou maken. Antwerp FC maakte er ook geen geheim van dat het wou cashen op de keeper. Maar lange tijd bleef het slechts bij sluimerende interesse.

Met de deadline in zicht besloot United, dat hem al langer volgde, om door te pakken. Even leek de keuze op Emiliano Martinez (Aston Villa) te vallen. Maar uiteindelijk besloot de gevallen grootmacht om toch voor de jonge Belg te gaan. De Mancunians dokten zo'n 25 miljoen euro, bonussen inclusief, voor zijn komst.

LEES OOK: United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

Voorlopig slechts nummer twee?

Op Old Trafford zal Lammens echter niet meteen hoeven rekenen op een basisplaats, integendeel. "Ik denk dat hij als nummer twee voor André Onana werd gehaald", stelt United-watcher Katherin Walsh bij een video-analyse van The Sun. "Toch zeker voor dit seizoen. Op termijn wordt hij allicht eerste keuze als ze Onana van de hand kunnen doen. Het zou voor Lammens ook wat veel zijn om meteen in doel te starten. Zeker met duels tegen Manchester City en Chelsea in zicht."

Ook BBC vreest dat Lammens vooral voor de langere termijn werd gehaald en wijst naar 'Project 150'. In 2028 viert United zijn 150-jarige bestaan en dan wil het opnieuw kampioen spelen. Dus worden nu al jonge spelers gehaald die tegen 2028 tot een belangrijke kracht kunnen uitgroeien. Ook Lammens past binnen die strategie. Geduld lijkt dus de boodschap. Al wijst BBC er ook op dat de doelman erg hoog scoort op de data van United en dat er sterke aanbevelingen waren vanuit België.

Hoofdpijn voor Ruben Amorim

Bij The Mirror vreest men dan weer dat de komst van Lammens voor een 'nieuwe portie hoofdpijn' zal zorgen bij coach Ruben Amorim. Die zal immers moeten kiezen in welke mate hij zijn nieuwe keeper voor de leeuwen gooit en in welke mate hij vertrouwen blijft geven aan Onana en Altay Bayindir. Bij The Daily Mail tot slot, sluit men niet uit dat Onana of Bayindir nog vertrekt richting een land waar de mercato nog open is. Maar binnen de club laat men aan het medium weten dat er momenteel helemaal niets concreet speelt. Lammens lijkt zich dus op te maken voor een pittige concurrentiestrijd. En dat terwijl er door de uitschakeling in de League Cup en het mislopen van Europees voetbal, slechts een beperkt aantal wedstrijden zal zijn.

Lammens gaat het maken bij United ...

Meest recent

WK Lukaku in gevaar? Mannaert spreekt klare taal

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

15
15
Van Gucht verrast vriend en vijand: deze BV wordt peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

5
5
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

55
55
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

26
26
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

99
99
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

242
242
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

245
245
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

98
98
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

82
82
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

207
207
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

377
377
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

156
156
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

371
371
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

132
132
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

186
186
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

177
177
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

248
248
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

661
661
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

165
165
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

286
286
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

71
71
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

238
238
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

114
114
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

174
174
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

353
353

Meer sportnieuws