Het zit Marc Wilmots momenteel niet mee. De bondscoach ziet de ene na de andere verdediger om diverse redenen uitvallen. Tijdens de woensdagtraining was het de beurt aan Thomas Vermaelen. Dat meldt een journalist van VoetbalNieuws, die ter plaatse een kijkje ging nemen.
Enkele dagen geleden kwam het bericht dat Vincent Kompany niet kon meespelen tegen Colombia. Dinsdag raakte bekend dat Nicolas Lombaerts eveneens forfait moet geven en een dag later kon ook Daniël Van Buyten wegens ziekte niet meetrainen. Tot overmaat van ramp moest Vermaelen woensdagvoormiddag de training vroegtijdig stopzetten.
De verdediger van Arsenal kampt met een blessure aan de enkel en is twijfelachtig voor de oefeninterland. Volgens de speler zelf zal het vooral afwachten zijn en kijken hoe de blessure donderdag is geëvolueerd. Maar hij heeft de hoop om morgen te spelen nog niet definitief opgeborgen.
LEES OOK:
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer