Cyriel Dessers kijkt vanavond Club Brugge in de ogen namens de voorrondes van de Champions League. De 30-jarige aanvaller speelt al sinds 2023 in Schotland al werd hij deze zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht.
Dessers werd afgelopen seizoen de clubtopscorer van Rangers en er stonden verschillende clubs in de rij. Zelfs een spectaculaire terugkeer naar België werd genoemd. De Nigeriaanse Belg lijkt echter in Schotland te blijven al is een toekomstige terugkeer niet uitgesloten.
LEES OOK: Rangers slijpt messen en stuurt waarschuwing naar Club
Contacten met Club BruggeDessers gaf een interview aan Het Laatste Nieuws en onthulde dat er in het verleden al contacten waren met Club Brugge. “Er is inderdaad twee keer contact geweest met Club. Eén keer toen Leko er trainer was en de laatste keer toen ik bij Cremonese speelde. Maar concreet is die interesse nooit geworden.”
Een Belgische terugkeer zit zeker in het hoofd van Dessers (ex-KRC Genk, OHL en Lokeren). “Waarom niet? Nu is het sowieso nog te vroeg, maar ik woon al best lang in het buitenland, en ik heb onlangs een huis gekocht in Mechelen. Sowieso zijn er wel een paar Belgische ploegen waarvoor ik een boontje heb.”
Openlijk flirten met andere club
Vervolgens flirtte Dessers openlijk met een verrassende Belgische club. “Ik ben in Mechelen toch al een paar keer aangesproken door fans van KV Mechelen die vroegen of ik niet voor Malinwa kom spelen. (lacht) En volgens mij zouden mijn vrouw en schoonfamilie dat evenmin erg vinden. Al zullen we nog moeten zien hoe dat uitkomt met mijn carrière.”
Dessers vindt Malinwa een geweldige club. “De laatste jaren heb ik voor topploegen gespeeld in Nederland, Schotland, en België, wat superfijn is, maar KV Mechelen is ook een prachtige club. En voor de rest probeer ik zo veel mogelijk deuren open te laten, je weet nooit wat een carrière nog brengt", aldus de Nigeriaanse international.